13 березня у м.Новгород-Сіверськ проходив чемпіонат області з хортингу серед юнаків всіх вікових груп у розділі “сутичка” та та юніорів та дорослих у розділі “двобій”. Загальна кількість учасників – 146. Команди з Козельця, Семенівки,Чернігова,Н.Сіверська, та дві з Ніжина( КДЮСШ НМО ФСТ “Спартак” та НСК “Ніжин”
КДЮСШ НМО ФСТ “Спартак” виставила юнацьку команду у всіх вікових категоріях та юніорів всього 36 учасників.Результати що показала КДЮСШ НМО ФСТ “Спартак”.Особистий залік:
І місця – Левадний Олександр, Нещерет Іван,Овод Кіріл, Максименко Богдан, Блащук Іван, Зеленський Богдан, Сурмачевський Максим, Тонконог Михайло, Бойко Дмитро, Літовченко Андрій, Дорошенко Кіріл, Мамедов Ельдар, Зима Владислав.
ІІ місця – Коваленко Іван, Косенко Нікіта, Лагус Тимур, Сурмачевський Демид, Мазний Ілля, Совцов Олександр, Пащенко Святослав, Дорошенко Олексій, Зима Владислав ( виступав у 2 категоріях).
ІІІ місця – Баргамін Тимофій, Сірик Іван, Потапенко Наташа, Глоба Назар, Ліпінський Іван, Євдокіменко Владислав.
Перше загально-командне місце..
Дякуємо відділ с питань фізичної культури та спорту за фінансову підтримку підготовки ло змагань…
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram
