• 26.10.2021 03:44

Ніжинці отримають 5000 грн. Або справжня журналістика в Ніжині!

Ср, 4 Серпня в 21:41

Для кожного жителя Ніжина з’явилась чудова можливість.

Яна Хмелюк, котра представляє себе журналісткою? подала заяву в поліції щодо погроз, які вона отримала після публікації статті (“Якщо цю ракову пухлину не зачистити, вона вибухне новою війною”. Як ветеран АТО на Чернігівщині протистоїть Московському патріархату” – інтерв’ю зі Станіславом Прощенком 14.07.2021).

Відтак Ніжинський районний відділ поліції зареєстрував повідомлення про кримінальне правопорушення з проханням вжити заходів реагування на дії (погрози й кібербулінг) з боку Євгена Ткаченка, Сергія Ткаченка, Анастасії Ткаченко (Разумейко) й Олени Фурси (Пустовіт).

Також жінка на своїй сторінці у Фейсбук просить фінансової допомоги для себе на лікування

“Я вилітаю частково з робочого графіка… і не зможу заробити потрібної суми… Результат ситуації з ПЕРЕСЛІДУВАННЯМИ СТОПРАГУ МОЄЇ СІМ’Ї ТАКИЙ: МАМА… від переживання, що зі мною щось станеться у ситуації з переслідуваннями адмінів СтопРагу, 11й раз потрапила до лікарні…”, – йдеться у повідомлені.

Сергій Ткаченко, ім’я якого фігурує у заяві Яни готовий не лише оплатити жінці лікування, але й перерахувати на карту 5 000 грн тому, хто знайте докази звинуваченням жінки з його боку. Якщо в терміні 10 днів фактів на цей рахунок не буде знайдено, чоловік має намір подати заяву до суду.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників
У Ніжині говорили про житло для лікарів: деталі
Ніжин проти збільшення вартості за розподіл газу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *