• 16.10.2021 23:36

Думки людей з приводу реконструкції центральної алеї Ніжина

Пт, 6 Серпня в 1:36

Останніми днями в соціальних мережах можна прочитати діаметрально-протилежні думки людей з приводу ремонту гоголівської. Канал Nizhynrada media запитав ніжинців та гостів міста: Чи не заважають їм будівельні роботи у центрі міста? І якою вони бачать гоголівську після реконструкції?

В будь-якому випадку не заважають роботи, якщо надалі зробиться реконструкція. Місту потрібні зміни на краще.

Якщо реконструкція буде вдалою, то можна почекати, потерпіти.

Молодці, ті, хто зараз звернув увагу на місто, і його роблять дуже красивим. Реконструкція Ніжину дуже потрібна. Необхідно щоб люди знали свою історію, історію свого міста.

Абсолютно не заважає навіть в “кайф”, я б сказала. За всі десятки років тут нарешті щось відбувається. Тому повага тим, хто робить це. Ми тільки за. Хотіла б бачити гоголівську з нормальною дорогою не з бруківкою старовинною, щоб було комфортно рухатись: велосипедок, на колясці, пішки. Хочеться бачити алею європейською та сучасною.

Хотілося б бачити центр міста сучасним, зі зручностями, з рекреаціями для відпочинку.

Ніжин впершу чергу пов’язаний з Гоголем. Це людина, якою місто пишається. Вважаю, в нашому місті потрібно розвивати туризм. На даний момент туристична галузь занепала, але потрібно її відроджувати. Ми однозначно за реставраію Гоголівської, тому що вона має занедбаний вигляд. Ніжину потрібно бути як інші міста і старовинним і сучасним водночас, щоб не втратити і те, що було і в йти в ногу з часом, адже людина звикла до зручностей. Потрібно рівнятись на Західну Україну, Ужгород, Мукачево.

Сайт Вкорінь висловлює вдячність Nizhynrada media за підготовку даного матеріалу.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Звідки береться стрес – обговорювали в Ніжинському університеті
Юна ніжинка здобула перемогу на Міжнародному літературному конкурсі
Ніжинські депутати перемогли спортсменів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *