• 26.10.2021 05:36

Вакцина не рятує? Кількість інфікованих в Україні зростає

Пт, 6 Серпня в 11:30

Наразі в Україні “Дельти” немає, однак спостерігається поступове зростання кількості інфікованих. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, передає УНН.

Цитата

“Сьогодні ми маємо штам “Дельта” — він значно інтенсивніше вражає людей, передається від людини до людини, тому спалах може бути будь-якої миті”, – сказав міністр.

Деталі

За словами Ляшка, сьогодні бачимо, що кількість випадків реєстрації коронавірусної хвороби зростає. Ми бачимо зростання кількості госпіталізованих. Ми не бачимо поки що спалаху, а поступове зростання.

“Якщо подивитись на нинішню динаміку й порівняти її з динамікою 2020 року, то вона майже ідентична до тієї кількості випадків, що в нас була влітку 2020 року. Якщо згадаємо, то до кінця серпня 2020 року ми мали десь 2,5 тис. випадків. У вересні почався більший підйом, і спалахи були десь у вересні-жовтні”, – повідомив міністр.

Зокрема, він закликав українців не нехтувати вакцинацією та зауважив, що щеплені люди переносять COVID19 у легшій формі.

Доповнення

Про перші випадки коронавірусу штаму “Дельта” в Україні стало відомо 23 червня. Пацієнти, у яких було взято зразки на дослідження, повернулися з Російської Федерації.

Раніше в інтерв’ю УНН заслужений лікар України, головний інфекціоніст Ольга Голубовська розповіла, що коли запідозрила випадок “індійського” штаму — Delta, то через РНБО звернулася до директора Інституту молекулярної біології і генетики, професора Михайла Тукала з проханням визначити варіант вірусу. Хворі лежали на той момент в одній з приватних клінік міста Києва, і щоб не втрачати час, тому що це було перед святами, вона набрала матеріал і відвезла його в інститут на власному авто.

Джерело: УНН

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Єврокомісія перерахувала Україні €600 млн макрофінансової допомоги
У Харкові чиновники дарували незрячим спортсменам книги і квитки в зоопарк
Держбюджет отримав ще 40 млрд гривень: на які потреби підуть гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *