• 26.10.2021 04:58

Новий театральний сезон стартує у Ніжині

Сб, 7 Серпня в 7:13

У суботу,14 серпня, о 18:00 Нiжинський академiчний український драматичний театр iменi Михайла Коцюбинського розпочинає свiй новий 89-й (199-й) театральний сезон. 

Про це повідомляє Оксана Кравченко у групі Ніжинський академічний український драматичний театр ім.М.Коцюбинського.

“Ніжинський академічний український драматичний театр ім.М.Коцюбинського з радістю повідомляє про відкриття свого нового 89 (199) театрального сезону! ПЕРЕБУВАННЯ В ЗАХИСНІЙ МАСЦІ НА ТЕРИТОРІЇ ТЕАТРУ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!

14.08.2021 о 18:00 вистава відбудеться у Ніжинському академічному українському драматичному театрі ім.М.Коцюбинського Інсценівка за мотивами п’єси М.Камолетті«Літаючі жінки»(музична комедія на дві дії з антрактом). До хмар і навіть вище можна злетіти не тільки на борту «Боїнга». Кохання здатне подарувати людині крила і відірвати її від земного, реального світу. Та наскільки довго може тривати такий ефемерний політ і чи є шанс, що він закінчиться хепі-ендом? Відповідь на це знають герої найромантичнішої і найзаплутанішої комедії «Літаючі жінки», за твором французького драматурга Марка Камолетті «Боїнг-Боїнг». П’єса неодноразово екранізувалася та виконувалась акторами різних театрів по всьому світу. А сьогодні ця комедія одна з найкращих у скарбничцi репертуару Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М. М. Коцюбинського.Забудьте про турботи у театрі. Ми гарантуємо легкий і веселий вечір.”

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників
У Ніжині говорили про житло для лікарів: деталі
Ніжин проти збільшення вартості за розподіл газу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *