• 27.10.2021 09:16

Створення комунального підприємства з централізованого теплопостачання в місті Ніжині

Сб, 7 Серпня в 6:55

Саме таку назву має новостворена петиція. Автором якої є Ніжинська Правозахисна Спілка. Петицію створили вчора 6 серпня 2021, яка вже набрала 6 підписів. До кінця збору підписів лишилося 89 днів. 20 липня вийшла стаття: “Термінове звернення міського голови Олександра Кодоли до ніжинців”. В даному матеріалі міський голова Ніжина заявляє про те, що “НіжинТеплоМережі” банкрот. Що поставило під загрозу питання опалювального періоду та гарячого водопостачання в місті.

Текст петиції: “

2 липня 2021р. Господарським судом Чернігівської області винесено постанову у справі № 927/184/13-г відповідно до якої визнати банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю “Ніжин Тепло Мережі” (код ЄДРПОУ 32750668, вул. Глібова, 1, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600), з наслідками, передбаченими ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства. Відкрито ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.
В наслідок відкриття ліквідаційної процедури, Товариство з обмеженою відповідальністю “Ніжин Тепло Мережі” припинило цикл господарської діяльності, що зробило неможливим забезпечувати громаду Ніжина тепловою енергією в опалювальний період.
Відповідно до частини 1 статті 19 Закону України «Про теплопостачання» діяльність у сфері теплопостачання може здійснюватись суб’єктами господарської діяльності у сфері теплопостачання всіх організаційно-правових форм та форм власності, зокрема, на основі договорів оренди, підряду, концесії, лізингу та інших договорів.
Відповідно до частини 1 статті 78 Господарського кодексу України, комунальне унітарне підприємство утворюється компетентним органом місцевого самоврядування в розпорядчому порядку на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління.
З метою гарантованого і стабільного забезпечення громади Ніжина тепловою енергією та гарячим водопостачанням, формуванню справедливих та економічно обґрунтованих тарифів, а також здійснення контролю за діяльністю теплопостачальної організації, вимагаємо:

  1. Винести на розгляд найближчої сесії Ніжинської міської ради Чернігівської області питання щодо створення комунального унітарного підприємства метою діяльності якого буде забезпечення тепловою енергією та гаряче водопостачання громади Ніжина.
  2. Створити відповідне комунальне унітарне підприємство.”. Підтримати петицію можна за посиланням.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Два нових автомобілі – для ніжинської швидкої допомоги
Ніжинська команда “Дуракам закон не писан” – на “Ліга Сміху”. Відео
Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *