• 27.10.2021 08:27

Ніжинська жорстокість вражає

Ср, 11 Серпня в 12:07

Людину добре характеризує її відношення до тварин. Жива істота не може віддячити за добро або просто захистити себе під час небезпеки. Мова йде про щенят. При народженні вони беззахисні та безневинні. Навіть, навпаки, тягнуться за допомогою до людей. Прикро, коли людина жорстоко на це реагує. Вчора ніжинський айтішнік Андрій Кедров опублікував на своїй сторінці приголомшливий пост. Чоловік шукає гарного господаря для молодого собаки. Маленького цуценя Андрій врятував від смерті. На фото жінка, яка хотіла забрати життя у маленької істоти.

“Хочу обратиться ко всем. Особенно к жителям района Космонавтов. Передайте привет этой героине.

Обращаюсь, в первую очередь к тебе, даже не к вам, вы этого не достойны. Думай, что ты делаешь, и какие последствия это может понести. Если бы ты смогла сделать то, что ты хотела – этой собаки уже не было бы в живых. Ты не знаешь, что ждет собаку за чужим забором. То, что ты сделала – заслуживает не только на это фото, но и на полное видео, но пусть это будет на твоей совести, и вспоминай почаще то, как летел этот щенок вниз с высокого забора.

Ребята с нашего района, администраторы пабликов – сделайте максимальный репост, пусть люди знают своих героев.

И очень сильно хочу обратиться ко всем – кому нужна собачка, заберите ее пожалуйста. У нас 5 собак, мы не можем взять еще одного малыша. Это маленький щенок, фото смогу завтра скинуть, если нужно. Мы оплатим начальные прививки и таблетки, которые нужно давать щенкам. При необходимости, я думаю, договоримся с волонтерам на счет стерилизации, если это будет необходимо.”,- повідомляє Андрій Кедров.

В коментарях людей обурив даний вчинок, хоча й зустрічались ті, хто намагався зрозуміти жінку на фото.

Нагадаємо, згідно статті 299 про жорстоке поводження з тваринами:

1. Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Євген Ткаченко

Схожі записи

Два нових автомобілі – для ніжинської швидкої допомоги
Ніжинська команда “Дуракам закон не писан” – на “Ліга Сміху”. Відео
Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *