• 26.10.2021 05:27

До Ніжина навідався відомий український журналіст (ФОТО)

Пн, 16 Серпня в 1:17

“Ніжин – камерне місто церква. Ідеальне поєднання малоповерхової забудови й дуже доречної густоти церков. Так ще й яких. Таке відчуття наче гуляєш на межі кількох століть”

Саме так написав про наше ніжне місто відомий український журналіст, відеоредактор “Української правди” Ельдар Сарахман. саме він с командою колег відвідав всі куточки України, від величних та загальновідомих міст-велетнів, до маленьких, вмираючих сіл.

Унікальне, ідеально провінційне, що лише додає йому неабиякої фактури та свого унікального виразного обличчя. Місто має великий туристичний потенціал. В центрі тривають ремонти доріг та благоустрій. Але, крім цього, має бути смачна кава. Люди прекрасні й відкриті. І якби мене спитали, що варто відвідати у найближчі вихідні, то це однозначно був би Ніжин.

Коли про твоє улюблене місто душевно та тепло пише людина, що побувала у всіх куточках України, відчула вибоїни Марса з Теслою та просто є різноплановою та цікавою особистістю, талановитим відеоредактором українського інфоресурсу “Українська правда”, то це неймовірне задоволення.

Впевнена, що ніжинці поділяють мою думку та щиро запрошують Ельдара Сархмана на гостини до Ніжина ще…

MyNizhyn

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників
У Ніжині говорили про житло для лікарів: деталі
Ніжин проти збільшення вартості за розподіл газу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *