• 26.10.2021 05:27

Прокуратура добряче взялася за Зуба та викрила чорну касу?

Сб, 21 Серпня в 9:50

Інформація провокативного змісту днями з’явилась на сторінці у Фейсбук Права Пацієнтів України. Зміст викладаємо без змін нижче:

“Нарешті онкохворі достукалися до правоохоронних структур. Більш того, про любов керівництва до дурних грошей, яка не перший рік спостерігається в умовах державного медичного закладу, відкрито заговорили навіть самі співробітники. З їхніх слів, – а онкоцентр гуде, як вулик! – 12 липня 2021 року цю «лавочку» хоч трохи а прикрили. В онкоцентр зайшли представники прокуратури. В ході перевірки діяльності Чернігівського медичного центру сучасної онкології було вилучено неоприбутковані кошти на суму більш ніж 150 тисяч гривень та так звану чорну бухгалтерію, де зазначалося з якого пацієнта та скільки було стягнуто.Махінації тягнуть на ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем». В онкоцентрі подейкують, що за пацієнтів, які фігурують у чорних списках, спеціалізований медзаклад отримував гроші з Національної служби здоров’я України, з якою існує угода. І за це порушення двосторонніх домовленостей теж доведеться відповісти, однак вже за більш обтяжливою статею.Зазначу, що нікого навіть не здивував той факт, що гроші та чорну бухгалтерію знайшли саме у відділенні клінічної онкології та гінекології.

Адже ним керує Олександр Зуб, син нардепа України та колишнього гендиректора онкоцентру Валерія Зуба. Сашуньку Зуба незадарма позаочі давно називають Смотрящім. Не всім так пощастило з батьком, який вважає, що саме його син, вчорашній інтерн, є гідним на посаду завідувача. А в самого Сашка совісті – нуль! Він впевнений, що на фоні досвідчених лікарів, які пропрацювали зо 20-30 років, він – найрозумніший! Активно розвиваючи корупційні схеми в гінекологічному відділенні, Олександр Зуб не стидається заснувати ГО «МАД». Не падайте зі стільця – йдеться про громадську організацію «Міжнародний антикорупційний департамент». Питання складне: чи то молодий онколог намагається побороти корупцію у світовому масштабі, чи то створив ще одну лазівку для виведення грошей з онкоцентру у співпраці з батьком, який на сьогодні є ще й Головою підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації та Головою Наглядової Ради за Національним інститутом раку – фактично кришує увесь онкобізнес? Також скеровує «молоду поросль» та передає досвід легкого заробітку грошей на сльозах онкохворих і в.о. гендиректора онкоцентру Юрій Шень, який останнім часом все частіше полірує лави підсудних. Відтепер дороговартісні адвокати –найкращі друзі чернігівських онкологів!Якщо говорити конкретніше, то гроші та зошит із записами знайшли в кабінеті старшої медичної сестри цього відділення 🧐 яка лише виконувала вказівки шефів. Найгидючіше те, коли запахло смаженим, гусари-онкогінекологи кинули старшу медсестру напризволяще. Поховалися – як щури! А Тетяна Шолойко фактично стала цапом-відбувайлом. Надрядні колеги корупційної ієрархії не спромоглися навіть адвоката надати дівчині. Десь поділися і два штатні юристи…Сподіваємося, що правосуддя притягне до відповідальності всіх причетних. Не заткне питання лише білим халатом медсестри, а спіймає корупцію за Голову, яка сидить у Верховній Раді, багато розбазікує про онкологічну стратегію і в той самий час разом із родичами/кумами тягне останню шкуру з онкохворого.Не перемикайтеся – далі буде…”

Редакція сайту ВКорінь задля об’єктивного висвітлення інформації за коментарем звернулась власне до народного депутата Валерія Зуба, мова про сина якого йде в даній статті. Отрималу таку відповідь:

“Я не зовсім розумію чому Я повинен коментувати ситуацію, до якої я не маю ніякого відношення.
Я 2 роки працюю у ВРУ. В діяльність закладу ніяк не втручаюсь і не маю відношення до перевірок, які там здійснюються. Я маю таке ж відношення, як до Чернігівського онкоцентру, так і до всіх українських онкологічних закладів. До речі зараз планові перевірки проходять і у Вінницькому, Івано-Франківському онкодиспансерах.
Моя позиція незмінна. Є порушення – треба усувати.
Немає – непотрібно безпідставно обвинувачувати!”

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

13-річна школярка народила дитину: чи покарають молодого татуся
На Чернігівщині від коронавірусу помер школяр
Резонансне вбивство 21-річного хлопця на Чернігівщині розкрито. У ПОЛІЦІЇ ПОВІДОМИЛИ ДЕТАЛІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *