• 26.10.2021 05:59

Виконавчий комітет ніжинської міської ради затвердив списки учнів 5-11 класів на безкоштовне харчування

Пт, 27 Серпня в 12:58

Вчора, 26.08.2021 відбулося засідання виконкому під головуванням міського голови Ніжина Олександра Кодоли.

Членами виконавчого комітету ніжинської міської ради розглянуті списки учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти бюджету ніжинської міської територіальної громади у новому навчальному році. Це соціально-важливе питання знаходиться під контролем міської влади. Міський голова Олександр Кодола наголосив на щоденному контролі за харчуванням та кількістю дітей, які обідають в шкільній їдальні. Сума, яка виділяється з міського бюджету на харчування дітей соціальних категорій становить близько 1 млн гривень, тому необхідно забеспечити необідний контроль.

“Дітей ми будемо забезпечувати харчуванням але, оскільки це гроші громади, то буде й контроль за цим процесом.”,-додає мер Ніжина.

Своїм рішенням виконавчий комітет ніжинської міської ради затвердив списки учнів 5-11 класів на безкоштовне харчування. А саме: дітей-сиріт, дітей, бозбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей. Будуть харчуватися за кошти міського бюджету діти з малозабезпечених сімей та які мають особливі освітні потреби і навчаються в інклюзивних класах. Безкоштовно будуть харчуватися учні з родин переселенців, де проводиться антитерористична операія, з родин батьки, яких є учасниками АТО та дітей загиблих батьків під час бойових дій.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників
У Ніжині говорили про житло для лікарів: деталі
Ніжин проти збільшення вартості за розподіл газу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *