• 16.10.2021 23:24

58 ніжинських діток отримали набори канцелярських товарів

Сб, 28 Серпня в 13:46

27 серпня, у малому залі міськвиконкому провели акцію «Готуємось до школи разом».

Набори канцтоварів на передодні 1-го вересня отримали діти, які перебувають під опікою служби у справах дітей.

“Ми сьогодні проводимо акцію: “Готуємось до школи разом”. Ви наші самі особливі діти, тому що вами опікується служба у справах дітей, опікується виконком і вся міська рада. Тому ми, розуміючи ситуацію, що скоро наближається навчальний рік, проводимо таку акцію.”,- говорить заступник міського голови Ірина Вікторівна Грозенко.

Вже наступного тижня учні підуть до школи, тому такі подарунки будуть дуже доречними.

“Ми традиційно підтримуємо наші особливі родини і ті родини, які потребують підтримки. Тому сьогодні вас запросили для того щоб підтримати, і щоб наші діти були б дійсно готові і забезпечені по крайній мірі необхідними речами для школи і для нового навчального року.”, – додає ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Мер Ніжина Олександр Кодола особисто вручив запрошеним дітям подарунки до нового навчального року.

“З метою підготовки дітей, якими опікується служба у справах дітей була проведена сьогоднішня акція: “Готуємось до школи разом.” Акція проведена в рамках міської комплексної програми: “Ніжин – дітям”. 58 діток сьогодні отримали набори канцелярських товарів. До яких входить все необхідне для школяриків: це і набори зошитів, це і набори ручок,олівців, кольоровий папір. Особливі спеціальні набори були підготовлені для першокласників: для діток, які перший раз підуть до школи. Для реалізації такої акції звичайно ж потрібні кошти. Нас підтримують міський голова, профільний заступник, депутати міської ради, які виділяють кошти нам для реалізації. Також нас підтримують громадські організації, які діють на території міста Ніжина. Ми їм за це дуже вдячні. Сподіваємось на подальшу співпрацю і, що за їх підтримки, ми зможемо охопити ще більшу кількість сімей, які виховують дітей і, які потрапили в складні життєві обставини”,- говорить начальник служби у справах дітей Наталія Рацин.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

нформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю  

Готуємось до школи разом!
Готуємось до школи разом!
Готуємось до школи разом!
Готуємось до школи разом!
Готуємось до школи разом!
Готуємось до школи разом!

Схожі записи

Звідки береться стрес – обговорювали в Ніжинському університеті
Юна ніжинка здобула перемогу на Міжнародному літературному конкурсі
Ніжинські депутати перемогли спортсменів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *