• 27.10.2021 10:17

Допоможіть врятувати життя ніжинця

Нд, 29 Серпня в 23:13

Нам написала сестра людини, якій потрібна допомога. Тільки прочитав текст-благання про допомогу замер, оскільки з дитинства пам’ятаю Ромчика здоровим, високим, сильним та веселим хлопцем. Молодий хлопчина Роман Дяконенко, всього 30 років захворів на дуже рідкісну хворобу Вільсона-Коноволова. Простими словами – це коли багато міді в тканинах, і як наслідок проблеми з її виведенням. Тому мідь накопичується на внутрішніх органах і призводить до їх руйнування.

Згідно нашим джерелам на хворобу Вільсона-Коноволова хворіють 1-4 із 100 000 людей. Саме захворювання дуже рідкісне. Якщо не почати ефективно лікувати недуг, то він швидко прогресує і зрештою призводить до смерті. А якщо вчасно діагностувати, та почати лікувати, то у більшості хворих якість життя майже не зміниться.

“Звертаємось 🙏🙏🙏 до всіх не байдужий людей, друзів, близьких!!!В нашій сім’ї сталась велика біда. Наш Ромчик – синочок, братік, душа компанії і веселун – захворів. В серпні, минулого року йому поставили діагноз – хвороба Вільсона-Коноволова. Ми всі боремося з цією недугою вже рік і непокидаємо надії на одужання Ромчика, але зрозуміли, що потребуємо Вашої допомоги. Всі препарати, які ми використовуємо і змогли купити, наразі не показують позитивної динаміки. Є ще надія на СИПРИН ТРИЕНТИН Syprine Truentine, але для нас ця вартість від 7000$ за упаковку є непосильною. Звертаю також УВАГУ❗❗❗що будемо вдячні не тільки за матеріальну допомогу, а й за будь яку інформацію по цій хворобі, так як вона дуже рідкісна і майже не досліджена у всьому світі. МОЛИМО БОГА, ВІРИМО І НАДІЄМОСЯ НА ОДУЖАННЯ РОМЧИКА!!! ВІН ДУЖЕ ХОЧЕ ЖИТИ І ЗДІЙСНИТИ СВОЮ МРІЮ – ПОВЕСТИ ДОНЕЧКУ ПІД ВІНЕЦЬ. Дякуємо, що дочитали і надіємось на вашу підтримку!!!

Картка Приват банку 4149 4991 5520 8448 Дяконенко А.Г 4149 4991 4438 1512“,- просить допомоги сестра Яна Соболь (Дяконенко).

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

ps адміністрація нашого видання бажає Роману перемогти страшний недуг.

Євген Ткаченко

Схожі записи

Два нових автомобілі – для ніжинської швидкої допомоги
Ніжинська команда “Дуракам закон не писан” – на “Ліга Сміху”. Відео
Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *