• 26.10.2021 04:35

Ніжинців запрошують на Всесвітній День прибирання 2021

Сб, 4 Вересня в 15:11

Ніжинський міський молодіжний центр разом з ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді” пропонують містянам долучитись до Всесвітнього Дня прибирання в Ніжині,який також як і в інших містах, відбудеться 18 вересня 2021 року з 10:00.

18 вересня 2021 року Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

«У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотні років будуть засмічувати Землю. Зробимо Україну чистою разом!», – закликає Президент LDU Юлія Мархель.
Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки.
Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

“Ви цього чекали? Дочекалися! Так, так, на календарі вже осінь, а це означає що зовсім скоро ми розбіжимося… Ні, не “по русифікованих містах”, як співається у одній відомій пісні, а по локаціям Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. Організатори акції Let’s do it, Ukraine закликають 18 вересня 2021 року о 10:00 вийти на вулиці міста та зробити його чистим та охайним.

Бажаєте долучитися до найбільшої екологічної акції у році?👀 Реєструйтеся за посиланням для учасників та координаторів акції в Ніжині за посиланням👉👉👉 ПОСИЛАННЯ

Організатори акції в Ніжині – Ніжинський міський молодіжний центр та ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді”. Приєднуйтесь і давайте робити нашу планету чистішою!

Додаткова інформація за тел локальної координаторки – 0977993735, Анжела Тимченко.

Анжела Тимченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників
У Ніжині говорили про житло для лікарів: деталі
Ніжин проти збільшення вартості за розподіл газу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *