• 30.05.2024 03:27

Новий вид оздоровлення з’явився у Ніжині

Ср, 8 Вересня в 11:28

8 вересня у ніжині відкрили унікальний оздоровчий кабінет «Соляна кімната» та «Лімфодренаж» в приміщенні колишньої дорослої поліклініки, нині сімейна амбулаторія № 9 по вулиці Успенській, 2.

Відкриття даного кабінету з надання оздоровчих процедур стало можливим завдяки тісній співпраці Ніжинської міської ради, Громадської організації «ЗОР» та грантового проекту Посольства Королівства Нідерланди.

Дана соляна кімната і її сіль характеризуються неповторними властивостями природної іонізації повітря, а це – загоєння ран, очищення бронхів і легенів від слизу, знищення хвороботворних вірусів і бактерій.

Сеанс в соляній кімнаті – це ефективна натуральна процедура галотерапії, в поєднанні з кольоротерапією та заспокійливою музикою.

Тривалість сеансу – 45 хвилин, відвідувачів приймають за попереднім записом. Відвідання таких процедур для учасників АТО та членів їх сімей є безкоштовною.

Міський голова Олександр Кодола зауважив, що дана соляна кімната є єдиною в Ніжині. Тож тепер ніжинці мають можливості пройти оздоровчі процедури за місцем проживання.
Щодо процедури з лімфодренажу, то одна така процедура заміняє 10 сеансів звичайного ручного масажу.

Відділ інформаційної роботи та комунікацій з громадськістю 

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

На сцені було гаряче: у Ніжині відбувся благодійний концерт
На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *