• 30.05.2024 04:06

Жителі Ніжинської вулиці скаржаться на жахливий стан дороги. Фото

Сб, 11 Вересня в 12:39

Мешканці вулиці Корчагіна 5 не задоволені станом доріг біля будинку. За їх словами, такі тротуари небезпечні для життя.

Сергій: “Я мешкаю в другому підїзді. Кожного разу, як я йду гуляти з маленькою дитиною, якій 1,5 роки, починаю хвилюватися. На дорозі на видному місці є плита, яка нещільно прикриває яму і видно отвір. Не дай Бог дитина, бігаючи, туди потрапить. Може бути все що завгодо: від перелому до чогось страшнішого. Адже 1,5 річному малюку важко пояснити, що там небезпечно для здоров’я. Дізнавався, що засипати не можна – там тепломережа йде.”

“Я перед виборами про це казав і Ліннику і Олійнику. Вони приїздили, дивились, але в результаті так нічого і не зробили”, – каже житель першого під’їзду.

“Страх один. Пройти важко. Перед виборами обіцяли, а потім замовкли”, – скаржиться жителька будинку Зінаїда.

На мою думку, в першу чергу потрібно зафіксувати даний факт, тому мною була викликана поліція. Правоохоронні органи взяли пояснення та сказали, що будуть розбиратись.

Оскільки проблема у жителів вулиці Корчагіна є, тому її потрібно вирішувати. Для цього записались на прийом до міського голови Ніжина Олексадра Кодоли. Теж цікава процедура: спочатку йдеш в міськраду записуєшся, а потім тобі кажуть дні прийому і, що зателефонують напередодні, тому що мера в цей день можуть викликати по нагальним справам. Я вже мовчу про робочий час, прийдеться когось з рідних просити.

Також вияснили, хто депутат по даному округу:

З усіх депутатів нам відповів(написали у фейсбук, але вони так і не прочитали) тільки депутат Станіслав Черпіта(ОПЗЖ), і то нічого конкретного:

Звичайно зателефонуєм і не тільки до Охонька С. М., а й до інших. Адже проблема є – жахлива дорога, і ми не хочемо, щоб жителі нашого будинку були в небезпеці. Так як на цій та прилеглих вулицях мешкає багато дітей. Не можна, щоб хтось з них травмувався. Будемо тримати вас в курсі.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Євген Ткаченко

Схожі записи

На сцені було гаряче: у Ніжині відбувся благодійний концерт
На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *