• 20.05.2024 19:25

Ніжинець Ігор Шалай виступає за видалення всіх каштанів на Гоголівській

Нд, 12 Вересня в 12:22

Колишній депутат ніжинської міської ради Ігор Шалай висловився щодо каштанів. За його позицією каштани повністю потрібно замінити на канадські клени і виконати проєкт в повному обсязі. Згідно проєкту, шістдесят три каштани на пішохідній вулиці Гоголя у центрі Ніжина знести. Дерева замінити канадськими кленами. Гроші на це передбачили у проекті реконструкції вулиці. Вартість робіт – понад 20 мільйонів гривень.

Представник політради «Європейська солідарність» Ігор Шалай: “Проєктом передбачені прекрасні червоні канадські клени. Крона, яких виконає з часом. Можливо, за рік, за два функцію: дати тінь прохожим, які будуть рухатися в цій частині вулиці Гоголя оновленої. Зі свого боку ми також, як активісти, група активістів готуємо за годину електронну петицію, в якій буде зазачено, що ми вимагаємо від влади. Це міського голови. депутатського корпусу виконання проєкту в повному обсязі.”

Нагадаємо, була петиція, яка за лічені дні набрала 136 голосів. Тобто ніжинська громада проти видення каштанів на Гоголівській. На мою думку, Ігор Віталійович так висловився, можливо, хотів, якихось політичних преференцій. Оскільки, така позиція на 100% співпадає з владною.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Євген Ткаченко

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *