• 20.05.2024 17:39

З приводу дерев на Гоголівській прийшли згоди

Нд, 12 Вересня в 15:07

Про це інформує секретар ніжинської міської ради Юрій Юрійович Хоменко.

Юрій Хоменко: “Рішенням комісії було досягнуто компромісне рішення. Одним з активістів Валерієм Михайловичем була запропонована чудова ідея, яка була підтримана майже на 100% членами комісії. На сьогоднішній день планується видалення і посадка нових кленів від вулиці Гоголя до церкви Іоанна Богослова, там де росте чудовий наш дуб і починається озеленення скверу Лисянського. Кожне дерево буде вивчено компанією “Грін Клінік” на здоров’я цього дерева, і потім ми з вами його будемо лікувати. Скільки людей – стільки й думок. Зробити так, щоб кожна людина була задоволена майже неможливо. На сьогоднішній день це компромісне рішення задовольняє майже кожного мешканця міста Ніжина. Люди, які хотіли повне видалення і заміни на нові клени зможуть з площі Гоголя побачити чудову симетричну лінію нових дерев, заввишки більше трьох метрів. Люди, які хотіли прогулятись під каштанами – зможуть це зробити від церкви Іоанна Богослова і надалі. Буде в місті прецендент, коли ми з вами будемо лікувати дерева. Цього не робилось ніколи в Ніжині. Ми зможемо вже за три роки зробити чудове дослідження громадою міста Ніжина, що таке лікування дерев, чи працює воно, і тоді ми зможемо лікувати дерева по місту і надалі. А також – з іншої сторони, ми зможемо подивитись на чудові нові клени і дослідити з вами, як вони ростуть, як вони приживаються, і який мають вигляд, для того, щоб нові інфраструктурні проєкти радували всю громаду міста Ніжин.”

Один з ініціаторів петиції за збереження каштанів Валерій Козирєв висловив свою думку з приводу реконструкції Гоголівської:

“Гоголівська. Реконструкція. Каштани. Питання без відповідей. “Сім разів відміряй – один раз відріж” – каже українська народна мудрість. Недосконалий проект, поспіхом організовані роботи в середині літа, замість реконструкції/реставрації або реконструкції з елементами реставрації центральної історичної, єдиної т.з. пішохідної вулиці, маємо ремонт дороги. Проект так і називається – ” Капітальний ремонт дороги по вул. Гоголя в м. Ніжині Чернігівської області”. В процесі дебатів і обговорень намагаємось донести до представників влади конструктивні думки, направлені на поліпшення благоустрою улюбленої всіма містянами вулиці.”

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *