• 23.05.2024 11:17

Безглуздий флешмоб: у Києві знову орали землю газонокосаркою

Пт, 17 Вересня в 9:48

Мешканці Києва дедалі частіше скаржаться на працівників комунальних служб, які роблять вигляд, що борються з травою. Замість нормального виконання своїх обов’язків, вони возять косаркою по землі.

Джерело:“Київ зараз”

Фотографію чергового чоловіка з агрегатом для косіння трави зробили днями на одній з вулиць столиці. Автори картинки припустили, що чоловік є працівником комунальної організації.

Щоправда, жодних підтверджень того, що чоловік працює у структурі, яка підпорядковується КМДА, немає.

Кияни називають такий підхід безглуздим флешмобом

  • У коментарях до фото в соцмережах жителі Києва зазначили, що постійно бачать комунальників з газонокосарками у місцях, де немає жодної травинки.
  • Крім того, кияни зазначили, що взагалі незадоволені тим, як комунальники справляються з роботою. Оскільки нерідко робочі викошують траву так сильно, що жодної зелені на ділянках не залишається.
  • Також у деяких районах комунальники кілька разів розбивали скло автівок, оскільки леза газонокосарки з чималою швидкістю відкидало у машини маленькі камінчики.

Деякі мешканці столиці припустили, що комунальників змушують косити свої ділянки кожного дня, аби можна було списати виділені на це зайняття кошти.

Автор:Олексій Чибісов

Схожі записи

У Києві затримали шахрая, який видавав себе за офіцера СБУ і брав гроші з сімей полонених — правоохоронці
Щось крикнув і стрибнув в озеро: у Києві врятували чоловіка, який тонув
В Києві посадовець розтратив кошти на реставрації музею «Київська фортеця»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *