• 20.05.2024 17:11

Чернігівщина: За борг у 72 гривні погрожують припинити газопостачання

Сб, 18 Вересня в 12:16

Лист “щастя” надійшов мешканці Чернігова від РГК “Чернігівгаз”. Погрози припинити газопостачання пролунали з причини заборгованості по оплаті послуги у розмірі 72,34 грн. Люди кажуть що їм приходили такі листи й на менші суми. Стиль роботи дедалі нагадує роботу колекторської фірми. Також жителі Чернігова скаржаться на недбалу роботу самої газової компанії. Так на свої сторінці Фейсбук житель міста Сергій Чиж описав ситуацію з якою зітхнувся не один житель міста. Текст чернігівця надаємо без змін:
“Хочу всем рассказать о работе клиентского простора Чернигов Газа!!!Мы им платим за газ, за доставку Газа , а они относятся к народу как к быдлу!!!!! Пытался попасть к ним на прием, попал на день приема по электронной записи, решил записаться – дали номера телефонов на которые не дозвониться!!!Оставил жалобу всем плевать!!! У меня вопрос КТО ОНИ ТАКИЕ ЧТО БЫ НАД НАМИ ТАК ИЗДЕВАТЬСЯ!!!!!Выложил фото в 7.45 я представляю что здесь твориться днём!!!!!
Прошу максимального репоста”.
Також напевно потрібно звернути увагу, що у зв’зку з карантинними заходами багато людей в Україні втратили велику частину своїх доходів. Напевно держава повинна якось більше залучатися до піклування про громадян у таких складних обставинах.
Фото: з сторінки Фейсбук Сергій Чиж

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

В річці Остер найшли тіло 61-річної жінки
Спортсменка з Чернігівщини встановила національний рекорд
У Чернігові затримали блогера, який вчив, як відбиватися від ТЦК молотком і арматурою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *