• 29.05.2024 07:31

У Києві дарують саджанці дерев: як отримати

Чт, 23 Вересня в 1:24

Центр альтернативного озеленення Києва дарує містянам саджанці дерев. Так, вони можуть отримати клени, сосни та дуби.

Джерело: фейсбук Центру озеленення Києва

Організація розпочала свою діяльність у 2018 році, відтак озеленення прибудинкових територій Києва відбувається вже восьмий сезон поспіль. Ініціатива покликана популяризувати створення зелених насаджень серед широкого загалу.

Як отримати

Сьогодні киянам готові надати саджанці кленів із закритою кореневою системою, висота яких становить 1,5 – 2 метри. Однак ініціатива стосується винятково тих, хто співпрацював з організацією раніше. Для того, щоб отримати нові дерева, необхідно здійснити декілька простих кроків:

  • у спільноті Центру альтернативного озеленення Києва опублікувати фото дерев, подарованих у 2018 – 2021 роках;
  • продемонструвати, як висаджували і/чи як вони виглядають зараз;
  • написати у коментарях про те, що ви бажаєте отримати новий саджанець.

Саджанці роздаватимуть у вівторок та четвер (19.00 – 20.00) та у суботу (13.00 – 16.00). Ті, хто долучається до озеленення вперше, може отримати сосни та дуби – їх завезуть у середині жовтня.

Стосовно безоплатного поширення садивного матеріалу від Центр альтернативного озеленення Києва
Починаючи з березня 2018-го року ось ця осінь буде вже восьмим сезоном озеленення прибудинкових Києва умовно безкоштовними саджанцями. Разом з Вами ми отримали безцінний досвід. Перевірили свої здібності, переконалися, що будь-яке деревце здатне рости, але лише у сприятливих умовах та з доглядом, і, що найважливіше, з багатьма перезнайомилися. За ці роки нам вдалося створити своєрідний запас садивного матеріалу і тепер навіть у міжсезоння маємо можливість і продавати, і дарувати саджанці придатні для озеленення прибудинкових територій. І цього року вже не чекатимемо умовного 16-го жовтня, в вже зараз готові забезпечувати півтора-двометровими саджанцями кленів із закритою кореневою системою. Але поки лише тих “співучасників”, хто має може похвалитися вдалою співпрацею з нами. Для цього потрібно опублікувати фото дерев, подарованих нами у 2018-2021 році – як висаджували і/чи як вони виглядають зараз. Фотодописи треба робити в спільноті Центр альтернативного озеленення Києва Отримати саджанці можна буде у вівторок та четвер з сьомої до восьмої години вечора або у суботу з першої до четвертої години дня.
Всі, хто лише вперше планує брати у нас саджанці, можуть розраховувати на сосни та дуби. Завозитимемо у жовтні.

Тренди 24

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram 

Схожі записи

У Києві затримали шахрая, який видавав себе за офіцера СБУ і брав гроші з сімей полонених — правоохоронці
Щось крикнув і стрибнув в озеро: у Києві врятували чоловіка, який тонув
В Києві посадовець розтратив кошти на реставрації музею «Київська фортеця»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *