• 30.05.2024 04:08

У Ніжині “липові благодійниці” ошукали пенсіонерку

Чт, 23 Вересня в 1:07

Попри значну профілактично-роз’яснювальну кампанію та регулярні попередження з боку поліції, громадяни через свою неуважність та необачність продовжують ставати жертвами шахраїв усіх мастей.

До редакції nizhyn.city завітала голова відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в місті Ніжин Наталія Саєнко, яка розповіла, що у Ніжині орудують аферисти, представляючись працівниками Червоного Хреста. Вони втираються у довіру літніх людей і видурюють гроші.

«Нещодавно жертвами таких аферистів стала пенсіонерка, яка проживає по вулиці Московській. До неї підійшли дві жінки, на вигляд ромської національності. Представились працівницями Ч/Х та повідомили, що нібито розносять якусь гуманітарну допомогу. Після розмови у декілька речень – туман. Пенсіонерка сказала, що її загіпнотизували, і вона повела “липових благодійниць” до свого помешкання й віддала всі свої заощадження. І нібито, пам’ятає, що на чомусь зробила підпис. А ті у свою чергу пообіцяли «назавтра» принести продуктовий набір. Коли візитерки зникли, стало все на свої місця – жіночка зрозуміла, що її ошукали.

Тож, я прошу, якщо хто ходить та представляється Червоним Хрестом, будьте пильні! Зазначу, що офіційно у Товаристві Червоного Хреста в місті Ніжині працюю тільки я. Допомогають мені у роботі мої волонтери, яких наші підопічні знають в обличчя. Нині у Ніжинській громаді стартує благодійна акція “П’ять картоплин” – збір овочів для нужденних. Червоний Хрест співпрацює з нашим Терцентром соціального обслуговування. Тож, по завершенні збору продукції соціальні працівниці та волонтери Ч/Х будуть розвозити зібране найменш соціально захищеним верствам населення громади, яких попередньо мають повідомити про візит. Велике прохання, не відкривайте невідомим двері та свої серця, аби не бути ошуканими!», – звертається до жителів громади Наталія Саєнко.

 nizhyn.city

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram 

Схожі записи

На сцені було гаряче: у Ніжині відбувся благодійний концерт
На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *