• 27.10.2021 09:49

Зачіски, створені ніжинкою, стали кращими на Чемпіонаті України. Інтерв’ю

Пт, 1 Жовтня в 11:23

22 – 23 вересня в Києві в Міжнародному виставковому центрі проходив чемпіонат України з перукарського мистецтва. Організатором цього заходу виступила “Спілка професіоналів України в індустрії краси”. Треба зазначити, що цього року захід був рекордним за кількістю учасників.

Учасницею з Чернігівської області стала ніжинка Марина Стратілат. До участі її запросила київська тренер Юлієя Ксеніта. Саме у неї Марина й проходила навчання.

З 4 номінацій Марина взяла два “золота”, два перших місця. Помічницею дівчини була візажист з Ніжина – Людмила Шафрай і 3 моделі, яких потрібно було стилізувати.

Журі конкурсу оцінювали не тільки зачіску, а й образ в цілому.

Про особисте й професійне журналісти сайту ВКорінь вирішили поговорити власне з самою переможницею та задали декілька цікавих питань.

Марина, розкажіть, будь ласка, як Ви прийшли до професії стиліста по зачісках?

Все почалося ще з часів університету, коли плела подружкам колоски на перервах. Потім подружкам подружок. Так і не помітила як моє хобі переросло в роботу. Взагалі, завжди подобалось моделювати зачіски і робити людей гарнішими, у чомусь особливими. Взагалі – створювати красу, вважаю, чи ненайкраща справа.

Ким би Ви хотіли стати, якби не стали майстром по зачісках?

Швидше за все працювала б тільки за своєю основною спеціальністю. Я взагалі хімік за освітою і після захисту дисертації, влаштувалася на роботу в Агроінститут. Але дуже рада. що обрала саме напрямок стиліста. Це завжди актуально. В цій сфері я постійно розвиваюсь. Наразі ж я ще в декретній відпустці.

Які ще захоплення є у вашому житті?

Ще мені подобається робити прикраси для зачісок, сережки, браслети. У своїй роботі дуже часто стикалася з проблемою підбору аксесуарів для певної зачіски. Тож вирішила їх робити сама.

Як Ви проводите свій вільний час?

Чесно кажучи, вільного часу у мене дуже мало. І коли він з’являється, повністю віддаю перевагу проводити його в колі сім’ї та друзів.

І ось до Вас таке цікаве професійне запитання: Чим відрізняється зачіска нареченої для весілля в -20 і в +30 º С?

На стійкість зачіски більше впливає волога, ніж температура. Якщо на вулиці дощова погода, то тоді, в ідеалі, волосся краще підібрати, щоб зачіска протрималася до ранку. Якщо ж сухо та сонячно можно волоссю дати більше волі і пустити локони. Але потрібно враховувати ще багато чинників і, звісно, побажання нареченої, що я завжди і роблю.

Які Ваші враження від минулого Чемпіонату? Можливо отримали новий досвід?

Вражень стільки, що не передати словами! Складно описати весь спектр емоцій, які відчуваєш, виходячи на конкурсне поле і змагаючись з кращими майстрами з усієї країни. Безумовно, це новий і прекрасний досвід і я аж ніяк не шкодую, що погодилася на участь! Хоч підготовка до Чемпіонату забирає багато сил і часу, це однозначно того варте, адже я отримала масу нових знань, умінь, поліпшила якість і швидкість своєї роботи.

Маючи таку можливість хотіла б ще раз подякувати своєму тренеру, візажисту, моделям, асистентам, адже без нашої згуртованої командної роботи не було б перемоги!

Які помилки в догляді за волоссям у створенні свого образу, по-вашому, найчастіше допускають сучасні дівчата і, зокрема, мешканки нашого міста?

Дуже часто чую від дівчат, що вони нічого не роблять з волоссям, оскільки не вміють з ним працювати. Тому на своїй сторінці в Інстаграмм я часто виставляю відеоурокі зі створення легких зачісок. https://instagram.com/maryna_stratila (https://instagram.com/maryna_stratilat?utm_medium=copy_link)

Якій би відомій особистості Ви б із задоволенням створили образ або змінили стиль зачіски?

Чесно, ніколи навіть не замислювалася над цим питанням, але якби мені випала честь попрацювати з якоюсь медійною особистістю, я б з радістю доповнила її образ!

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Два нових автомобілі – для ніжинської швидкої допомоги
Ніжинська команда “Дуракам закон не писан” – на “Ліга Сміху”. Відео
Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *