• 25.04.2024 07:07

Померлий нардеп Поляков мав конфлікти особисто із Зеленським – політолог

Пт, 8 Жовтня в 11:12

Політолог Тарас Чорновіл вважає, що нардеп Антон Поляков помер за дуже дивних обставин. Адже він був цілком здоровою людиною. Натомість добре відомо про його конфлікти особисто із президентом Зеленським та керівництвом партії “Слуга народу”. Полякова навіть виключили із фракції.

Політолог Тарас Чорновіл вважає, що нардеп Антон Поляков помер за дуже дивних обставин. Адже він був цілком здоровою людиною. Натомість добре відомо про його конфлікти особисто із президентом Зеленським та керівництвом партії “Слуга народу”. Полякова навіть виключили із фракції.

“Цієї ночі за дуже дивних обставин помер нардеп Антон Поляков. Ці обставини справді більш, ніж неоднозначні, пише Тарас Чорновіл. – Таксист твердить, що пасажир із ознаками алкогольного сп’яніння зупинив його машину (не замовив, не викликав, а стояв на вулиці й голосував о другій ночі?!) на проспекті Соборності,2 в Дніпровському районі Києва і сказав їхати на вул. Березняківську. Це недалекий район, відстань від 1 кілометра, залежно до кінцевої точки на Березняках.Антон Поляков – мажоритарник, що зайшов у Верховну Раду за висуненням від Слуги Народу на Чернігівщині. Дуже скоро увійшов у клінч із керівництвом партії та фракції, особливо з Арахамією, а також з Богданом. Тоді це більше нагадувало осбисту ворожнечу, ніж якісь принципові політичні розбіжності. Але Арахамія, користуючись своїми впливами та доступом до першої задниці країни, пролобіював виключення Полякова та Скороход із фракції.

Далі Поляков пристав до формальної групи Коломойського “За майбутнє” (фракція слуг так само пов’язана з Коломойським, але там складніша система впливів). Хоча група, як і всі ресурси олігарха, демонстрували лояльність до Зеленського й критикували переважно тільки урядовців, Поляков виділявся жорсткою критикою саме Зеленського, чим серйозно псував картину благодушного співіснування. Але в останній день свого життя Антон Поляков ніби не випадав із загальної картини, принаймні такий бажаний для Зеленського голос “За” проти Разумкова віддав. Хоча, Разумкова він також недолюблював особисто, як і всю верхівку слуг.

Два роки назад (листопад 2019) Полякова виключали з фракції, рівно рік назад на нього був скоєний якийсь дивний напад (теж уночі, коли чекав таксі, але в протилежній частині Києва), а цієї осені він дивно й неочікувано помер.

Я з Поляковим доволі часто перетинався на ефірах. І точно можу підтвердити його дуже критичні випади проти Зеленського та його команди. А також і те, що здоров’я цьому 33-річному хлопцеві явно не бракувало.

Я із лікарської родини (мама – медик від Бога), тому трохи навчився помічати ознаки людей із хронічними хворобами. А Антон аж дихав здоров’ям. Тому в мене також виникає цілком резонне питання – що це було?” – запитує політолог.

Нагадуємо, що сьогодні вночі уДніпровському районі Києва знайшли мертвим 33-річного нардепа Антона Полякова.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Чоловікам за кордоном перестали надавати консульські послуги: що відбувається
Як зміниться мобілізаційний процес з середини травня: що нового очікувати чоловікам
ЯК З ПОВЕДІНКИ КІШКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ СТАВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ВИХОВАНЦЯ ДО ГОСТЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *