• 27.10.2021 10:08

Теплу в оселях ніжинців бути! Стала відома дата

Ср, 13 Жовтня в 17:41

А осінь цього року в Україну прийшла дуже навіть вчасно. І теплу нарадітись не встигли. На дворі холодно, а в квартирах ще холодніше. І коли ж піде тепло по батареям?

Сьогодні в стінах Ніжинської міської ради озвучили дату.

Під час зсідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, мер міста Олександр Кодола підняв тему закупки газу:

“По всій державі бюджетним закладам пропонувалося закупити газ за ціною 45 чи 55 тис.грн. Сьогодні НАК Нафтогаз Трейдинг надав проект договору, де ціна газу зазначена 16 тис. 554 грн. з урахуванням ПДВ та транспортуванням. Звісно і це висока ціна для бюджетних установ.
Але саме вона має бути зафіксована на рівні держави. Потрібно два тижні, щоб бюджетні заклади, які опалюються не централізованим опаленням, а мають власні котельні змогли закупити газ на власні потреби. Тому нададзвичайна ситуація в області надає певні можливості, щоб за більш пришвидшеною процедурою ці закупівлі провести, а не чекати місяць”.

В ракурсі цього питання Олександр Кодола завірив, що технічна готовність розпочати опалювальний сезон у ТОВ «НіжинТеплоМережі» є. І підприємство підготувалося на 100%.
Наразі планується запуск опалювального сезону з понеділка, 18 жовтня 2021 року.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Два нових автомобілі – для ніжинської швидкої допомоги
Ніжинська команда “Дуракам закон не писан” – на “Ліга Сміху”. Відео
Муніципальна Варта Ніжин запропонувала максимально карати правопорушників-паркувальників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *