• 30.11.2021 04:43

Не зважаючи на високі темпи вакцинації, Херсонська область “червона”

Пт, 15 Жовтня в 11:04

Херсонська область протягом року демонструвала високі темпи вакцинації. І станом на 14 жовтня щеплення отримали 360 836 людей при населенні в 1,028 мільйони.

Посилання на статистику – https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/vaccination/ukraine/hersonskaya/

Отже вакциновано 1/3 населення. Частина вже перехворіала та має антитіла до вірусу. При цьому темпи розповсюдження вірусу не зменшились. Більше того область першою в Україні стала “червоною”.

Згідно з рішенням Державної комісії ТЕБ та НС, з 15 жовтня починає діяти “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Херсонської області.

Там введуть необхідні обмеження.

В області забороняється робота кафе, ресторанів, кінотеатрів, театрів, ринків, фітнес-центрів. Забороняється також проведення масових заходів. Обмеження не поширюється на заклади, де 100% працівників і відвідувачів повністю щеплені від коронавірусу.

Навчальні заклади, де вакциновано не 100% персоналу, не можуть працювати в очному форматі, тому повинні перейти на дистанційку. Це не стосується дитсадків і 1-4 класів.

Також з 21 жовтня жителі “червоної” зони не можуть їздити в автобусах, поїздах і літати на літаках в інші регіони без документів про повний курс вакцинації, негативного тесту на коронавірус або довідки про одужання від COVID.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Зимовий бій. Чи Готова Україна до партизанської війни з Росією
У Південній Африці підтвердили понад 50 випадків нового штаму COVID-19
В Україні зимові канікули можуть розтягтися на невизначений період часу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *