• 25.04.2024 15:54

Головний санітарний лікар: осінні канікули можуть продовжити до 3-4 тижнів

Нд, 17 Жовтня в 10:06

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти й науки можуть продовжити осінні канікули в українських школах до 3-4 тижнів через епідемію коронавірусу.

Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в етері «Українського радіо».

“У закладах освіти канікули повинні розпочатися з 25 жовтня. Було прийнято рішення про перенесення канікул, оскільки сумарний внесок школярів і педагогів в епідемічний процес — близько 10-15%. Тобто шляхом такого рішення намагаються зменшити тягар як на систему охорони здоров’я, так і в тих областях, де є понаднормове навантаження на лікарні. Найімовірніше, вони (канікули – ред.) будуть трошки продовжені. Але ми не вважаємо, що вони будуть доволі тривалими. Зазвичай вони тривають впродовж двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін 3-4 тижні”, – сказав Кузін.

Він наголосив, що на стаціонарному лікуванні через коронавірус наразі перебувають 607 дітей – це 21% від кількості ліжок для хворих на COVID-19, які були виділено на педіатричному напрямку.

“Діти більш активно залучаються в епідемічний процес, велика кількість класів зачиняється через випадок коронавірусу у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним, і він зачиняється на “умовний” карантин”, – додав головний санітарний лікар.

Джерело: «Про Букви»

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *