• 03.12.2021 09:09

Майно громади Ніжина пошкодили… Винні понесуть відповідальність

Пн, 18 Жовтня в 23:34

Прикро, коли жителі громади не вміють берегти спільне майно… Два таких випадки трапилися в Ніжині минулого тижня: з нещодавно встановлених станцій для ремонту велосипедів у Ніжині та Кунашівці вкрали інструменти, і було пошкоджено окрасу нашого міста, яскравий водограй на центральній площі.

“Ці два об’єкти – фонтан на центральній площі міста та велосипедні станції – створені за кошти ніжинського бюджету, тобто кошти платників податків, це спільне майно громади, – розповів міський голова Олександр Кодола. – І ці об’єкти вже встигли пошкодити невідомі… Інструменти на велосипедних станціях зрізані й викрадені, – а на фонтані хтось крутив водопроводи, в результаті, частина води була направлена в іншу сторону”.

На жаль, акти вандалізму – не нове для Ніжина, і ця погана традиція – шкодити – наявна в свідомості деяких людей…

Міський голова надав доручення працівникам поліції та Муніципальної варти провести роботу у напрямку пошуку винних осіб.

“Потрібно спільно докласти зусиль і працівникам муніципальної варти Ніжина, і правоохоронцям, щоб цих осіб, які шкодять спільне майно громади, було знайдено, – зауважив Олександр Кодола. – І тоді потрібно максимально розповісти про цих “героїв”, щоб і вони усвідомили негатив свого вчинку, і інші не повторювали. Важаю, що тільки показовим прикладом покарання згідно чинного законодавства ми можемо досягти результату”.

Nezhatin

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Відсутність освітлення в Ніжині та жахливі дороги
З’явилася нова музична композиція про Ніжин. Автор розповів про її створення
У Ніжині збільшують кількість локацій, де можна придбати новорічних красунь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *