• 30.11.2021 06:07

В оселях ніжинців нема тепла. І може нескоро з’явитись. Відома причина

Вт, 19 Жовтня в 23:49

На підприємстві “НіжинТеплоМережі” склалась складна ситуація, оскільки дуже зросла ціна на газ, його розподіл і електроенергію. Про це повідомила у відеозверненні директорка підприємства Любов Ісаєнко, інформує ВКорінь.

“Виконком розглянув і затвердив нам економічно обґрунтований тариф для населення. Ціна має зрости на 30%, але міськрада, відповідно до меморандуму, який діє на території України, що різницю між обґрунтованим тарифом і витратами, що понесе підприємство, відшкодовуватимуться з бюджету міста.

Ми готові розпочати опалювальний сезон. Але, маючи таку заборгованість населення – 20 млн. грн. Це дуже велика цифра. І це впливає на те, що опалювальний сезон не може розпочатись вчасно”, – зазначила керівниця.

ТОВ «НіжинТеплоМережі» звертається до споживачів теплової енергії та гарячої води, які мають заборгованість перед підприємством – для успішного початку опалювального сезону 2021-2022 рр. та забезпеченням теплом осель просять терміново оплатити заборгованість за отримані послуги з теплопостачання.

Схожі записи

В Ніжині вандали пошкодили огорожу спортивного майданчику
Хворих на коронавірус у Ніжині стає менше
У Ніжині створять святкові новорічні фотозони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *