• 21.04.2024 21:06

В оселях ніжинців нема тепла. І може нескоро з’явитись. Відома причина

Вт, 19 Жовтня в 23:49

На підприємстві “НіжинТеплоМережі” склалась складна ситуація, оскільки дуже зросла ціна на газ, його розподіл і електроенергію. Про це повідомила у відеозверненні директорка підприємства Любов Ісаєнко, інформує ВКорінь.

“Виконком розглянув і затвердив нам економічно обґрунтований тариф для населення. Ціна має зрости на 30%, але міськрада, відповідно до меморандуму, який діє на території України, що різницю між обґрунтованим тарифом і витратами, що понесе підприємство, відшкодовуватимуться з бюджету міста.

Ми готові розпочати опалювальний сезон. Але, маючи таку заборгованість населення – 20 млн. грн. Це дуже велика цифра. І це впливає на те, що опалювальний сезон не може розпочатись вчасно”, – зазначила керівниця.

ТОВ «НіжинТеплоМережі» звертається до споживачів теплової енергії та гарячої води, які мають заборгованість перед підприємством – для успішного початку опалювального сезону 2021-2022 рр. та забезпеченням теплом осель просять терміново оплатити заборгованість за отримані послуги з теплопостачання.

Схожі записи

Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
Боронив місто, а потім долучився до ЗСУ: в Ніжині поховали бійця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *