• 28.11.2021 05:07

Єврокомісія перерахувала Україні €600 млн макрофінансової допомоги

Пн, 25 Жовтня в 15:21

Після цієї виплати непогашена сума кредитів Україні в рамках її численних програм досягала €4,4 млрд

Європейська комісія надала Україні €600 млн кредиту. Це останній транш в рамках діючої програми макрофінансової допомоги. Про це повідомив у Twitter президент України Володимир Зеленський.

«За підсумками 23-го Саміту Україна – ЄС сьогодні отримано €600 млн макрофінансової допомоги від Євросоюзу», – написав він.

Як зазначається в повідомленні Єврокомісії, після цієї виплати непогашена сума кредитів Україні в рамках її численних програм досягала €4,4 млрд .

Цей транш є частиною екстреного пакету ЄС на €3 млрд для 10 країн Східного партнерства, який спрямований на те, щоб допомогти подолати економічні наслідки пандемії Covid-19.

Як зазначив, Валдіс Домбровскіс, віце-президент Єврокомісії, Україна доклала значних зусиль для виконання умов, також домоглася задовільного прогресу з Міжнародним валютним фондом.

Виплата заснована на позитивній оцінці Єврокомісії прогресу української влади в реалізації узгоджених політичних заходів в рамках програми по Covid-19. Україна виконала всі вісім політичних зобов’язань, що стосуються управління державними фінансами, корпоративного управління і верховенства закону, поліпшення ділового клімату, галузевих реформ і державних підприємств.

«Україна також домоглася прогресу в реалізації узгодженої політики в рамках своєї програми, пов’язаної з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Це стосується, зокрема, основних досягнень законодавства в судовій сфері. МВФ успішно завершив свою місію з огляду програми 18 жовтня 2021 року», – йдеться в повідомленні.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

У Південній Африці підтвердили понад 50 випадків нового штаму COVID-19
В Україні зимові канікули можуть розтягтися на невизначений період часу
Найпотужніше за сотні років місячне затемнення: онлайн трансляція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *