• 25.04.2024 07:51

Ніжинці підтримали проєкт “Greening of the Planet”

Нд, 31 Жовтня в 15:00

Вчора, 30 жовтня ніжинці підтримали проєкт “Greening of the Planet”. Ідея заходу проста “Висадження дерев мільйоном людей за добу”. Сьогодні з радістю можна сказати, що задачу перевиконано. Адже участь взяли 1 313 338 учасників, висадивши 3 765 127 дерев.

Ми поспілкувались з співорганізатором проєкту в Чернігівській області Охоньком Сергієм Миколайовичем.

“Мені дуже приємно, що в цьому році ще більше було учасників, приєднались багато організацій, які висаджували дерева та покращували екосистему нашої планети Земля. Я дуже вдячний команді, яка теж багато чого зробила для для цього. Мова йде про Інесу Кривенко, Юлію Мазепу, Наталію Березку. Тому дуже приємно, що в синергії пройшов цей захід. У Чернігівській області приєдналися і загальноосвітні школи, і підприємства, і бюджетні організації. Маємо надію, що в наступному році ще більш масштабніше пройде цей захід. Адже він направлений на покращення гармонії між людиною та природою. ”

Також ми поспілкувались з деякими учасниками проєкту в місті Ніжині.

Інеса Кривенко. З Божою допомогою всього Всесвіту! Ми це зробили! Об’єднали один мільйон людей за одну добу, для висадження одного мільйону дерев. Саме цю акцію Ми будемо пам’ятати завжди. У неї своя історія правди, витримки, компромісів, довіри, відповідальності. Дякую усім усім людям, що були сьогодні з нами. Люблю усіх сильно і екологічно.

Юлія Мазепа. Дуже рада брати участь в такому проєкті. Сподіваюсь, що дерева приживуться і це буде моїм вкладом в озеленення Ніжина. Дуже вдячна всій нашій команді, що приєднались. Час пролетів швидко та непомітно.

Наталія Березка. Я із задоволенням долучаюсь до заходів, які корисні і важливі. Другий рік, в рамках проекту “Озеленення” висаджуються зелені насадження і в нашому Ніжині. Вдячність організатору даного проекту в Чернігівській області Сергію Охоньку, завдяки якому нам вдалося об’єднати небайдужих людей, адже ми всі разом формуємо екокультуру громади, держави. Ви б бачили з яким задоволенням малеча приєдналася! Чи не це головне?

Приєно бачити, що екологічний стан міста змінюється на краще. Дуже добре, що є такі люди, які думають про екосистему та природу України.

Підготував Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *