• 12.04.2024 19:53

Прилуцькі школи із понеділка повертаються до навчання

Нд, 31 Жовтня в 8:38

Рішення, щодо завершення тижневої “дистанційки” у Прилуках прийняли 29 жовтня на позачерговому засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Повідомляє Прилуцька міська рад

Так, за рішенням комісії із 30 жовтня, а фактично із понеділка до навчання у Прилуках мають повернутися заклади загальної середньої освіти (школи) та заклади позашкілля (школи естетичного спрямування, гуртки, спортивні секції).

А зважаючи на дію обмежень “червоної” зони їх керівників комісія ТЕБ та НС попередила про персональну відповідальність за недотримання вимог наказу МОЗ України («Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням»).

Зазначається, якщо  працівники, які не мають «зеленого» COVID сертифікату мають надавати   негативний результат тестування на COVlD-19 методом полімеразної ланцюгової реакції на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до виходу на роботу, медичну довідку про абсолютні протипоказання щодо щеплення або медичну довідку про одужання особи від зазначеної хвороби.

Фото: ілюстративне

Прилуки.Сіті

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Два райони Чернігівщини – під загрозою ліквідації
Живодери до смерті заморили голодом хаскі
Шахраї ошукали 65-річну жінку. Вона підозрює співробітників банку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *