• 03.12.2021 09:07

Ольга Козій: 7 звичок, від яких варто відмовитися, щоб змінити своє життя

Чт, 4 Листопада в 0:14

Доброго дня, мене звати Ольга, я психолог-сексолог та арт-терапевт. В мене більше 3-ох років практики, саме тому вирішила вести ось такий міні блог. В якому буду висвітлювати теми про наш внутрішній світ, відносити з собою своїми близькими, про емоції та як можна змінити своє життя на краще. Сьогодні розповім вам, про звички, які в реаліях сьогодення на пряму впливають на рівень нашого життя.

ЗАЦИКЛЕННЯ НА ТОМУ, ЧОГО ВИ НЕ ЗРОБИЛИ


Уявіть собі ситуацію: ви прийшли на масаж в салон краси і через десять хвилин після початку процедури згадали, що забули переговорити з клієнтом по робочим питанням. Що ви зробите – перервете процедуру і вийдете, щоб поговорити? Чи думатимете про розмову увесь той час, що залишився, замість того, щоб отримувати задоволення від поцедури? Є багато думок і ситуацій, які неполишають наш розум та ніяк не хочуть дати спокій. Саме ось такі моменти сильно отруюють життя.

СПОЖИВАННЯ


Розмова не тільки про покупки чи їжу, а й про контент. TikTok і Instagram, Facebook і Netflix, YouTube. Це все є нескінченне споживання новин потипу як фастфуд з Маку, який ми згодовуємо нашому розуму. Спробуйте просто посидіти в тиші, подихати, побути на самоті з собою. Дозвольте мозку згенерувати власні думки та бажання. І зовсім скоро ви побачите, це призведе до народження нових цікавих ідей та зони саморозвитку.

КУРІННЯ


Для багатьох людей куріння, і зараз як і раніше, залишається «соціальним клеєм». Тому що у всіх виникає запитання: як ще підтримувати зв’язок із колегами чи пережити дипресію. Абож способом (нібито) впоратися зі стресом. Я надіюсь, що не потрібно говорити, що шкоди від цієї дії набагато більше ніж користі.

ПОРІВНЯННЯ СЕБЕ З НАВКОЛИШНІМИ


Якщо куріння шкодить фізичному здоров’ю, то стрес негативно позначається на психіці. А одне із джерел стресу — те, що ми постійно порівнюємо себе з іншими. З друзями та близькими, із знаменитостями та випадковими людьми на вулиці та, звичайно, з більш успішними ровесниками.
Можливо досить? Може, настав час повернутися до себе — свого життя, своєї роботи, свого досвіду, свого тіла? Порівняння з іншими нічого хорошого не призводить — згадайте про це наступного разу, коли захочете це зробити.

САМОЗВИНУВАЧЕННЯ


Зморшки чи зайва вага, недостатньо висока заробітня плата чи відсутність особистого життя, переїдання та помилки минулого — ми завжди знайдемо, за що себе звинувачувати. Пора перестати відчувати провину за те, хто ви, яка ви людина, які ваші бажання, потреби та здібності. Звісно сказати простіше, ніж зробити, але тільки так можна відчути себе сильніше, вільніше та щасливіше.

ЗВИЧКА ВИБАЧАТИСЬ


Не за все звичайно, а лише за те, що ви не відповідаєте чиїмось очікуванням, не виправдовуєте чужих надій і взагалі живете не в тій країні. Розправте плечі і зрозумійте, що ви вже прекрасні, що вас достатньо, і ви не зобов’язані ні в кого просити вибачення, звісно, за винятком того коли дійсно образили іншу людину.

СТАВЛЕННЯ ДО ТУРБОТИ ПРО СЕБЕ ЯК ДО ЧЕРГОВОЇ «СПРАВИ»


Так, піклуватися про себе дуже важливо, але не варто ставитись до цього як до чергового надзавдання. Це має бути з задоволенням, точно не ще одним обов’язком. Робіть кроки назустріч собі: не забувайте сповільнюватись і регулювати дихання, дивітся що навколо вас, де ви знаходитесь, чи вам комфортно, пийте воду, знаходьте приводи для радості, робіть собі подарунки. Такі маленькі дії призводять до великих змін у вашому житті.

Схожі записи

Турагент: в Ніжині та в інших містах України можна купити тур онлайн
Чи потрібен учням репетитор з математики?
Турагент: Хургада чи Шарм? Що дешевше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *