• 03.12.2021 10:00

У поліції прокоментували застосування сили при затримані ніжинця без маски

Вт, 16 Листопада в 2:25

Нагадаємо, днями, біля території базару у Ніжині стався інцидент між чоловіком та правоохоронцями, коли той відмовлявся одягати маску і вказати своє ім’я та прізвище.

Інформує ВКорінь

Представники поліції намагались встановити особу. Їм цього не вдалось зробити. В результаті правоохоронці примусово відправили чоловіка у відділення. На фоні відео, яке знімала дружина чоловіка, люди обурювались такій поведінці поліції, яка у такий спосіб намагалась дізнатись дані людини.

Як прокоментували редакції сайту ВКорінь у поліції, під час проведення перевірки з дотримання карантинних вимог, одна з мобільних груп у Ніжині (у її складі були й поліцейські) виявила чоловіка, який перебував у громадському місці без захисної маски. На прохання вдягнути маску та представитися чоловік категорично відмовився.

“Постанова Кабміну 1236-09.12.2020 року (зі змінами) передбачає носіння захисних масок у громадських місцях та, зокрема, на ринках. Згідно цієї ж постанови, документи які посвідчують особу, у чоловіка мали бути при собі.

Для встановлення особи та складання адміністративних протоколів, чоловіка затримали у порядку ст. 260 КУпАП та застосовано заходи фізичного впливу. Всі адміністративні матеріали, що були складені відносно даного громадянина (ст 185, ст 173 КУпАП), буде розглядати суд. Діям поліцейських оцінку буде надано під час службового розслідування, яке призначено 15.11.2021 за скаргою затриманого”, – йдеться у коментарі.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Відсутність освітлення в Ніжині та жахливі дороги
З’явилася нова музична композиція про Ніжин. Автор розповів про її створення
У Ніжині збільшують кількість локацій, де можна придбати новорічних красунь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *