• 30.11.2021 05:59

Лана Місячна ,,Політ окрилених думок”

Ср, 17 Листопада в 23:06

Сьогодні Вашу увагу, друзі, хочу зосередити саме на своїй першій збірці. Надрукована вона була у 2017 році у нашому місті за підтримки (і моральної, і фінансової) моєї сім’ї як комерційний проект. На той час, ми з сином вже завершили річне лікування, але на нього ще чекали певні обстеження та декілька, не таких вже складних, але необхідних, операцій. Щоб бути фінансово впевненішою і, водночас, зберегти усі вірші, створені у важкий для сина час, я видала дану збірку і через соціальні мережі продала усі примірники.
Її назва ,,Поклади пам’ять про мене у куточок свого серця” є не випадковою, а символічною. Побачивши цю назву, головний редактор видавництва пропонував мені її змінити, наголошуючи, що назва має у собі доволі інтимне звернення до усіх читачів. Але я все ж наполягла на своєму рішенні й назву залишили без змін. Справа у тому, що поезія цієї збірки – це мій неймовірний крик, пронизаний перемогою надії на краще, віри у себе та людей, а також оптимізму. І ця збірка – це, дійсно, звернення до абсолютно кожного читача, який мене зможе почути через поетичне слово. Один із близьких друзів-поетів, познайомившись з моїми віршами написав:
,,Вона – наївна, як дитячий сміх,
Огорне тебе тишею густою,
Поезія, яка розтопить сніг,
Тому що вона диха теплотою…”
Мабуть, з його думками багато хто погодиться, тому що випробування, з яким я стикнулася із сином, не обізлило мене, а зробило душевно сильнішою, не вимкнувши світло мого серця.
А Ви пам’ятаєте свій НАЙБІЛЬШИЙ БІЛЬ!?
Що Вам допомогло, друзі, це все перемогти!?
,,У кожного Берега є своє Море,
У кожної хвилі є свій океан,
У кожної радості є своє горе
І кожен штиль має свій ураган…” – це мій улюблений уривок з одного вірша з цієї збірки.
Ще однією порадою головного редактора ( і вона є корисною) було те, що на обкладинці першої поетичної збірки варто розташовувати фото власне Автора. Навіщо? Та для того, щоб читач вас запам’ятав і вже візуально ідентифікував.
Поезія – це особливий вияв надривних почуттів та відчуттів, який вимагає тривалого обмірковування, задля цього потрібно кожен вірш друкувати на окремій сторінці. Це полегшує його сприйняття читачем.
,,Не зрозуміти тим, хто тут не був,
Хто біль увесь дитячий не відчув.
Я б знищила ту матір, що дитя,
Як іграшку кидає у сміття…”.
ДРУЗІ, а чи є у вас такі поетичні рядки будь-якого поета, які вам закарбувалися у пам’яті й Ви їх часто цитуєте або згадуєте!?
Поділіться, будь ласка, в коментарях.

Лана Місячна

Схожі записи

Чи потрібен учням репетитор з математики?
Турагент: Хургада чи Шарм? Що дешевше?
Лана Місячна ,,Політ окрилених думок”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *