• 16.07.2024 14:26

Гіпермаркет у Ніжині: чи переростуть обіцянки в реальність – коментує міський голова

Чт, 18 Листопада в 0:52

Сьогодні, 17 листопада, Олександр Кодола звітував перед громадою за рік своєї діяльності на посаді очільника Ніжинської територіальної громади. Зустріч пройшла у малому залі приміщення міської ради.

У своїй промові Олександр Михайлович говорив про результати роботи у всіх сферах господарства громади, про виконання міського бюджету та зупинився на інших питаннях життєдіяльності міста, інформує сайт ВКорінь.

У Ніжині зроблено чимало для благоустрою, матеріального зміцнення спортивної бази, медичних, освітніх та культурних закладів, соціального захисту населення. Олександр Кодола подякував за підтримку та допомогу членам виконкому, депутатам міської ради, усім ніжинцям, які докладають чимало зусиль для розвитку міста.

На запитання журналіста одного із місцевих ЗМІ «які саме помилки ви б виокремили у своїй роботі на посаді голови громади», очільник Ніжина не роздумуючи сказав «не обіцяти мешканцям того, на що ми, як влада міста, не можемо вплинути» і відразу пояснив свою відповідь. Ніжинці пам’ятають, як ще не так давно всі із нетерпінням чекали на початок будівництва у нашому місті «Епіцентру».

Про це неодноразово говорив і сам міський голова, переконуючи ніжинців у тому, що перемовини із представника маркету тривають, і ось-ось роботи із будівництва мають розпочатися… Ніжинці ж свою чергою гадали, де ж буде цей гіпермаркет. Але не так сталося, як гадалося. Несподіванкою для влади міста стало те, що власник, з яким представники Епіцентру вели перемовини щодо викупу приміщення під розбудову гіпермаркету, в останній момент продав приміщення іншому власнику, саме з яким і не можуть дійти консенсусу представники мережі гіпермаркетів «Епіцентр».
Такий довгоочікуваний та бажаний ніжинцями Епіцентр мав з’явитися в самому центрі міста – на території колишнього механічного заводу. Як зауважив міський голова, влада міста готова всіляко сприяти будівництву, проте останнє слово за власниками мехзаводу та гіпертаркету.

Підсумовуючи захід можна сказати, що звісно ж, є над чим працювати і до чого прагнути. Проте радує, що влада міста знаходить компроміс з депутатами, виконавчим комітетом, і приймаючи важливі рішення, перемагають не політичні амбіції, а інтереси ніжинців.

Вікторія Коломійченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині невідомі повісили на мосту собак – поліція відкрила справу
Врятував дружину, а сам не встиг вибратися: на Чернігівщині під час пожежі загинув чоловік
У Ніжині автівка збила 16-річну дівчину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *