• 28.11.2021 02:55

Ніжинська міська лікарня отримала нове обладнання на 4 млн. гривень

Сб, 20 Листопада в 13:13

19 листопада, Ніжинський міський голова Олександр Кодола і перший заступник міського голови Федір Вовченко відвідали міську лікарню. Гендиректор медзакладу Олександр Костирко ознайомив з роботою мобільної рентгенологічної системи італійського виробництва, яку отримав медзаклад. ЇЇ вартість складає майже 4 млн. гривень. Кошти виділені з міського бюджету.

Зі слів фахівців, на сьогодні це найпотужніше обладнання в області, яке надасть можливість робити більш складні операції. Подібні установки є лише у Чернігові.

Крім того, установка дозволить економити дорогоцінний час – у медицині здоров’я та життя пацієнта надважливі. Як запевнив О. Костирко, апарат буде освоєний найшвидшими темпами – ведеться підготовка фахівців.

«Дане обладнання дасть серйозний поштовх для розвитку хірургічного і травматологічного напрямку у Ніжині. Як тільки воно запрацює, потрібно проінформувати всіх жителів громади, щоб вони могли скористатися цією послугою. Адже ми працюємо для людей!» — підкреслив міський голова Олександр Кодола.

Завідуючий травматологічним відділенням Геннадій Руденко щиро подякував керівництву міста та лікарні за увагу до відділення, зауважив, що ніжинські лікарі тільки мріяли про таке обладнання, але навіть не сподівалися на те, що місцева влада допоможе його придбати найближчим часом.

«УН» Валентина Савчук

Фото автоpa

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

MyNizhyn

Схожі записи

В Ніжині розшукують свідків ДТП. Відео
Їхав у причепі саморобного трактора: на Ніжинщині загинув чоловік
ДТП у Ніжині: винуватець утік з місця події

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *