• 23.05.2024 22:25

Турагент: Хургада чи Шарм? Що дешевше?

Пн, 29 Листопада в 3:55

Останнім часом від туристів отримую схожі повідомлення: “Підберіть дешевий тур в Єгипет. Чи актуальні ціни, які ви публікуєте? Куди краще, порадьте, будь ласка”.
З приводу цін, то вони – так, актуальні. Вони діють саме на момент публікації того чи іншого посту, оскільки вартість часто змінюється як в одну, так і в іншу сторону. Іноді турист чекає до останнього, сподіваючись на максимально низьку ціну, а потім буває “готель в стопі”, тобто заповнений або немає місць на авіарейсі. Ми тоді швидко шукаємо альтернативу. Який курорт обрати в Єгипті: Хургаду чи Шарм-ель-Шейх?
Якщо обирати між Хургадою та Шарм-ель-Шейхом і головним критерієм є ціна, то звісно тоді однозначно Хургада. Хоч туди в сумі виходить дешевше, проте потрібно спочатку сплатити в аеропорту 25 доларів за візу. В Шарм – не потрібно, якщо ви не захочете поїхати дивитись на піраміди.
З приводу екскурсій, то тут перевага за Хургадою, оскільки відстань до основних пам’яток набагато менша, а, отже, і ціна нижча. З приводу купання теж плюс за останньою, оскільки немає коралових рифів, а берег пологий та плавний. Хоча, якщо ви полюбляєте підводний світ, то приголомшливий вигляд в Шармі. Там є коралові рифи, різноманітні представники фауни і це все біля самісінького берега.
Зараз стрімко наближається зима, то вітрів набагато більше в Хургаді і температура нижча. В Шармі тепліше, це зумовлено тим, що місто оточене горами.
В будь-якому разі вибір за вами. Тому я завжди рекомендую три-чотири готелі на вибір, згідно з побажаннями туриста, проте наголошую: читайте відгуки, дивіться фото, коли останній був ремонт, яка лінія…
Для підбору турів пишіть viber, telegram +380681070419.
Якщо хочете ознайомитись з цінами та дізнатись більше інформації – вступайте у вайбер групу або телеграм канал.

Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Фермер перетворив собаку на «тигра», щоб відлякувати шкідників (ФОТО)
Слон прийшов у магазин, наївся продуктів і забрав із собою запаси (ФОТО)
Враження туристки від Відня. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *