• 17.01.2022 06:18

Відсутність освітлення в Ніжині та жахливі дороги

Пт, 3 Грудня в 2:35

Ніжинка Олена Кобизька опублікувала відео, де вона обурюється відсутністю освітлення в темну пору доби. Мова йде про вулиці Конституції, Кунашівська, Заньковецька та Павлівська(уточнювали по телефону).

Матеріал був розміщений в групі Сплетни в Нежине | Плітки в Ніжині:

18.40 запрошую вельмишановних КП ВУКГ прогулятися. Гіпс уже ж вам оплачу.Можете пана Юрія Т. пустити (який нас благополучно забанив) і мера по під білі рученьки.

Ми попросили прокоментувати ситуацію КП ВУКГ дане відео: “Стосовно проблеми з освітленням по невідомій вулиці (припускаємо, що це у мікрорайоні Мигалівка), то саме в той час на електричних лініях, які обслуговує Ніжинський РЕС ,сталась серйозна аварійна ситуація, в результаті якої, вуличного освітлення не було по всьому мікрорайону. Згодом, години через півтори, освітлення вже працювало. Тарифи було “піднято” на послуги з побутовими відходами, а не на вуличне освітлення, яке взагалі оплачується за рахунок місцевого бюджету.”

2 грудня Олена Кобизька зазначає, що сьогодні врані на вул. Конституції горіли всього два ліхтарі, а на вул. Заньковецької світло вже є.

Фото з мережі

Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Шахісти з Ніжина показали “клас” на змаганнях. Фото
Тетяна Винник: “Якось я прокинулася і зрозуміла, що мені необхідно просто поїхати…”Інтерв’ю
Юна борчиня з Ніжинщини здобула призове місце у Всеукраїнському турнірі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *