• 17.01.2022 19:24

Відзначили ніжинця Артема Гурінова – кандидата в члени паралімпійської збірної України з футболу

Пт, 3 Грудня в 0:44

Щороку разом зі світовою спільнотою Україна відзначає день людей з обмеженими фізичними можливостями. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Але попри труднощі, ці люди намагаються жити повноцінно, і досягати неабияких результатів у різних сферах життя.

Сьогодні з нагоди цього дня, яке припадає на 3 – те грудня, на початку засідання виконавчого комітету було відзначено ніжинця – Артема Гурінова. Хлопцю вручили подарунок, придбаний за кошти міської ради – новий плазмовий телевізор.

Артем – ніжинець, йому 21 рік, закінчив 11 класів міської школи №10. Попри вроджену ваду – ДЦП,  як і всі його однолітки, ходив на уроки фізичної культури і спорту, хоч і мав звільнення. Нині він гравець збірної Чернігівської області з футболу серед спортсменів з вадами.

Займаюся футболом 7 років, у збірній  – біля 6, розповів Артем,  Являюсь кандидатом паралімпійської збірної України з футболу. Приємно, що в Ніжині увага до спорту на належному рівні. Хочу, щоб він і надалі розвивався, зокрема, розвивалося направлення «Інваспорту». (направлення для осіб з інвалідністю, що функціонує в Україні на державному рівні. 

Нещодавно Артем повернувся зі зборів з Анталії (Туреччина), там були представлені кращі 25 гравців з України, – розповів Володимира Євтух, перший тренер Артема, директора ДЮСШ «Колос». У планах  надалі – два переглядових зборів в Тереччині  та Іспанії – вирішуватиметься питання чи потрапить Артем до збірної України. Далі – збірна команда буде брати участь у чемпіонатах України,  Європи та світу.

MyNizhyn

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Творчих Ніжинців запрошують прийняти участь у концерті
Ніжинські боксери СК “Легіонер” привезли перемоги
Де ніжинці зможуть скупатися на Водохреща

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *