• 21.01.2022 14:09

Зеленський вніс у Раду законопроєкт про економічний паспорт українця

Пн, 6 Грудня в 15:37

Законопроєкт про економічний паспорт українця передано на розгляд керівництву Ради

Президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду законопроєкт про економічний паспорт українця. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Проєкт закону «Про економічний паспорт» під номером 6394 глава держави вніс у Раду сьогодні. Тексту документу поки немає.

У Раді вказали, що законопроєкт передано на розгляд керівництву парламенту.

Нагадаємо, у своїй промові перед парламентом 1 грудня президент Володимир Зеленський озвучив дуже екзотичну обіцянку – запровадження в майбутньому економічного паспорта, який отримають українські діти.

«Відповідно до нього, плата за використання наших надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей громадян України, – оголосив президент. – Із досягненням повноліття діти зможуть використати ці накопичення для отримання освіти в Україні чи купівлі власного житла».

Запровадження подібної новації Зеленський анонсував ще навесні, але тепер це сталося на специфічному фоні. Перед цим парламент прийняв «антиолігархічний» законопроєкт №5600. Ним збільшується рента на видобуток залізної руди, від чого фінансово постраждає найбагатший олігарх країни Рінат Ахметов.

Голова парламентського комітету з питань фінансової, податкової та митної політики, народний депутат із фракції «Слуга народу» Данило Гетманцев заявив, що законопроєкт про економічний паспорт українця передбачає, що після досягнення 18 років громадяни зможуть накопичити на своїх персональних рахунках майже $10 тисяч (приблизно 272 тисячі гривень за нинішнім курсом).

За словами нардепа, законопроєкт передбачає, що кожна дитина, яка народжується в Україні, отримає спеціальний рахунок у Фонді майбутніх поколінь.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Заради виїзду Порошенка з аеропорту його охорона перекрила рух
Ріст цін на їжу та продовольчі картки? Чого чекати українцям у 2022 році
Жінки-підприємці Ніжина, цей конкурс – для вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *