• 21.01.2022 13:56

Ніжинський “Ефект” достойно виступив на Всеукраїнському фестивалі в Києві

Ср, 8 Грудня в 1:07

Естрадно-гімнастичний колектив “Ефект” спортивного клубу “Легіонер” (керівники – Ольга Падалка (Московська) та Наталія Труш) 5 грудня взяли участь у  Всеукраїнському  фестивалі – конкурсі танцю Color DANSE FeST м.Київ.

“Ефект” представив 12 хореографічних композицій. Діти гарно виступили та вразили суддів.  За що були відзначені призовими  2 та 3 місцями.  У  загальних номерах: 
Соло: Бойко Валерія, Труш Мілана, Труш Вероніка.
Тріо: Тимошик Анна, Корецька Аліна, Чернишова Ксенія.
Пластичний етюд: Бойко Валерія, Шевченко Анна, Примушко Єлизавета.
В номінації  “Старша категорія” зайняли призове 2 місце тріо: Перевалова Єва, Мостіпан Каріна, Труш Вероніка.
В номінації “Мала група квартет” призове місце зайняли: Щербак Поліна, Шевченко Соломія, Черненко Валерія, Шевченко Анна.
Призове місце “Дует”: Молоденкова Марія, Шевченко Анна.
Соло: Бойко Валерія, Труш Мілана, Труш Вероніка.Естрадно-гімнастичний колектив “Ефект” на творчих  теренах міста  – 9 років. Почав свою творчу діяльність 1 вересня 2012, і з того часу не перестає здобувати перемоги та призи на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, прославляючи своє рідне місто Ніжин. Великим здобуткам колективу треба завдячувати не лише таланту юних танцівниць, але й їх першому наставнику та засновнику Ользі Падалці (Московській). Для неї успіх і розвиток колективу вже стали головною метою життя, і його невіддільною частиною. Чотири роки тому колектив поповнився новим талановитим керівником – в “Ефект” прийшла Наталія Труш.    “На сьогодні “Ефект” вправно тримає марку кращих!, – коментує журналістам mynizhyn.com Наталія, – Наші випускниці ідуть навчатися за профілем, бажають стати хореографами. Перевалова Єва, Мостіпан Каріна та Дехтяренко Карина нині студентки Ніжинського фахового коледжу культури й мистецтв імені Марії Заньковецької, спеціальність хореографія. Дуже талановиті, вони не забувають “Ефект”, і далі продовжують активно виступати на конкурсах, здобуваючи призові місця. А номери найменших учасниць колективу (4-5 рочків)  ніжинці дуже люблять – це наші славнозвісні “Жабки” та “Бджілки”….Тож працюємо та розвиваємось! “

Тетяна Марченко

MyNizhyn

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Скоро в Ніжині. Дмитро Нечай: “Через музику я пізнаю світ”
Ніжинський поліцейський Валентин Бойко: «Мені важливо щодня бути корисним людям, адже вони мені довіряють»
Кардіологічне і дитяче відділення в Ніжині функціонують

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *