• 17.01.2022 18:00

У Ніжині лікар отримав квартиру

Чт, 23 Грудня в 14:54

Лікар – анастазіолог Ніжинської центральної міської лікарні Михайло Білоконь, який працює 28 років в медичній галузі отримав відомче житло – однокімнатну квартиру. Сьогодні на  черговому  виконкомі, міський голова Олександр Кодола вручив ордер та ключі.

У міській раді розуміють проблему нестачі фахівців у медичній галузі міста, тому надання службового помешкання допоможе залучати до міста та залишати працювати у ньому фахівців. За  останні років п’ять квартири отримували, як молоді спеціалісти так і з досвідом.  

Олександр Кодола привітав лікаря і зазначив, що галузь охорони здоров’я – одна з пріоритетних напрямків. Потягом цього року для міськлікарні, пологового будинку та стоматологічної поліклініки було придбано сучасне дороговартісне обладнання на суму більше 7 млн грн. Це сприяє залученню нових професійних кадрів до  лікарні і підвищенню якості медичного обслуговування. Це вже не перша квартира, надана медикам, міська влада Ніжина постійно шукає можливості придбати житло представникам медичної галузі нашої громади. 

MyNizhyn

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Творчих Ніжинців запрошують прийняти участь у концерті
Ніжинські боксери СК “Легіонер” привезли перемоги
Де ніжинці зможуть скупатися на Водохреща

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *