• 17.01.2022 18:38

У НІЖИНІ ШУКАЮТЬ ДИРЕКТОРІВ ДЛЯ ДВОХ СОЦЗАКЛАДІВ

Ср, 5 Січня в 14:49

Оголосили конкурсний відбір на заміщення посади директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а також директора Ніжинського міського центру соціальних служб.

Інформує сайт ВКОРІНЬ
До цього часу терцентром керувала Інеса Шаповалова, а центр соцслужб очолювала Наталія Кучеровська.
Нагадаємо, конкурс на заміщення посади директора Ніжинського міського центру соціальних служб оголошено вдруге поспіль. Попередній конкурс мав відбутися 20 грудня 2021 року. Тоді документи на участь у конкурсі подали два претенденти – його колишня очільниця Наталія Кучеровська, яка керувала закладом багато років поспіль, та працівниця Територіального центру соціального обслуговування Єлизавета Саєнко. Конкурс було визнано таким, що не відбувся, оскільки, за рішенням конкурсної комісії, перша претендентка не мала відповідної освіти, друга – відповідного досвіду роботи.

Заяви і додані до них документи від претендентів на участь у конкурсах приймаються протягом 10 календарних днів після оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Для участі в конкурсах претенденти у період з 04.01.2021 року до 14.01.2022 року особисто подають документи до сектору з питань кадрової політики відділу юридично-кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Ніжинської міської ради (каб. №33 адміністративної будівлі за адресою: м. Ніжин, площа імені Івана Франка, буд. 1) та/або надсилають електронною поштою на поштову скриньку jur_viddil@ukr.net .

Проведення конкурсу на заміщення посади директора Територіального центру соціального обслуговування відбудеться 31.01.2022 року о 10:00 год., а на заміщення посади директора Ніжинського міського центру соціальних служб 31.01.2022 року р. о 14:00 год. Обидва конкурси проходитимуть в приміщенні адміністративної будівлі виконавчого комітету Ніжинської міської ради.
Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням:

https://nizhynrada.gov.ua/nmr/publichna-informaciya/vakansiji

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Отримують менше кондукторів: в Україні масово звільняються поліцейські
Не дала грошей: у Києві чоловік вбив матір, вистрибнув з вікна та вижив
Вакансія у Ніжині увійшла в ТОП-10 високооплачуваних на початок року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *