• 17.01.2022 19:50

Допомога тваринам Ніжина: щасливі історії порятунку. Фото «до і після»

Нд, 9 Січня в 2:35

Щасливі історії порятунку бездомних тварин опублікували нещодавно у групі Допомога тваринам міста Ніжина. Просто неймовірно, як тварини змінюються у люблячих сім’ях після голоду, холоду і хвороб, які пережили на вулиці.

Історія цієї малечі особливо зачіпає. Врятована киця Амелі

Її підібрала на вулиці одна дівчина і залишила у ветклініці. Звичайно ж, коли нас попросили про допомогу, ми не змогли відмовити. Проте одразу стало зрозуміло, що в Ніжині немає можливості для повноцінного лікування кошенятка. Тут на порятунок прийшли волонтерки з Полтави, які забрали малу на кураторство та зайнялися лікуванням. Лікування було складним і довгим, але Амелі (так назвали кошеня) виявилася справжнім борцем і стійко вистояла всі операції, аналізи та інші випробування.

А потім сталося диво — кицюню вирішила взяти до себе родина з Нідерландів. Щоб ця історія закінчилася щасливо, в ній взяли участь дуже багато людей: ветеринарка Катерина, яка надала малій першу допомогу, коли та була в критичному стані; дівчата з Полтави, які боролися за її життя; чудова Ілона, що знайшла родину за кордоном і допомогла відправити туди Амелі. І, звичайно ж, Деббі та Роланд, яких відсутність ока в кицюні не лише не відлякала, а навпаки — стала стимулом зробити цю малу, яка так багато страждала, щасливою.Ми так вдячні всім, хто брав участь в цьому порятунку. Тепер Амелі найщасливіша киця на світі:

Щаслива історія Рижулі

Рижулю морили голодом власні господарі — тримали на прив‘язі та не годували… Вона була врятована, відгодована та прилаштована в добрі руки.

Виявилося, що в Рижулі шовковиста шубка та ніжний характер, чого не скажеш з першого фото. Це неймовірно позитивна собачка, яка хоч і настраждалася, проте не втратила довіру до людей.

Щаслива історія колишньої бездомної киці

Зараз це улюблениця з власним інстаграмом.

Чи могла вона мріяти про таке життя, намагаючись вижити на вулиці? Велика вдячність її господарці, що подарувала киці родину.

Беріть тварин з вулиці, з притулків. Вони будуть вірні та вдячні вам все своє життя.

Вуличне кошенятко з грижею стало шикарною кицею

Ми ніколи раніше не бачили таких гриж на маленьких котиках, але, на щастя, малу вдало прооперували, вона одужала і прекрасні люди подарували їй дім.

Всі, хто допомагає нам фінансово, будьте впевнені — цей та багато інших порятунків стали можливими і завдяки вам також.

Сайт uezd.com.ua дякує ніжинським волонтерам і всім небайдужим містянам за те, що робите добрі справи і допомагаєте беззахисним тваринам!

Інформація і фото взяті зі сторінки Допомога тваринам міста Ніжина

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Творчих Ніжинців запрошують прийняти участь у концерті
Ніжинські боксери СК “Легіонер” привезли перемоги
Де ніжинці зможуть скупатися на Водохреща

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *