• 24.05.2022 01:53

У Києві шукають асистента, який сміятиметься з жартів керівника

Пт, 28 Січня в 12:53

Вакансію під назвою CEO Joke Assistant оприлюднила на одному з профільних сайтів київська агенція BDC Consulting. Спочатку оголошення могли побачити лише HR, але згодом його відкрили для всіх.

Джерело:work.ua

У компанії також попередили, що офіційно вакансія у називатиметься “менеджер з інновацій”, а про справжні посадові обов’язки майбутнього співробітника ніхто не повинен здогадуватись. Насправді ж ідеальний кандидат на цю посаду повинен реагувати на кожний жарт керівника компанії.

В описі вакансії її автори зазначили, що СЕО BDC Consulting має нібито гарне почуття гумору, але на його жарти ніхто не реагує.

Треба відправляти запис сміху голосовим повідомленням

  • HR маркетингової агенції вказали, що керівник компанії хвилюється, коли на його жарти у чатах немає реакцій. Це нібито впливає на премії та “осідає важким тягарем на культурі компанії”.
  • У зв’язку з цим у колектив фірми шукають людину, яка підтримуватиме настрій СЕО.
  • Серед обов’язків вказали не тільки реакцію на жарти начальника у робочих чатах та зустрічах, але й вести з ним розмову про криптовалюти.

Жарт, Київ, білоруська IT-компанія, робота
CEO Joke Assistant: саме таку вакансію пропонує BDC Consulting / Cкриншот

Участь у КВК вважають великим бонусом

Крім того, в оголошенні зазначили, що працівник має розширювати коло лояльних до гумору CEO співробітників. Бонусом для підписання контракту для нього буде, якщо у минулому кандидат грав у створену в СРСР естрадну гру КВК. Також Joke Assistant має мати “заразний” сміх, запис якого потрібно буде відправляти голосовим повідомленням у чати.

Компанія не має офісу в Україні

Згідно з офіційним сайтом, BDC Consulting – білоруська фірма, яка має представництва у Москві, Лондоні, Мінську та Талліні. Жодних офісів у Києві чи в будь-якому іншому місті України нема, але вказано, що працювати на вакантних посадах можна дистанційно.
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Київ надав гуманітарну допомогу
Шахрай з Київщини здавав неіснуючі квартири на заході України
Національна поліція затримала мешканця Київщини за державну зраду 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *