• 17.05.2022 15:48

Швидкі побачення в Києві

Пн, 14 Лютого в 23:10

Сьогодні в День святого Валентина ми поспілкувалися з організатором швидких побачень “ТетАтеТ” Алісою.

Захід складається з 20-25 міні-побачень по 5-7 хвилин. Запрошуються жінки 18-40 років, чоловіки 24-45. Повідомляє Вкорінь.

Аліса, з чого все починалось?

Подібні заходи проводжу вже біля 10 років, як правило, в суботу та неділю. Одного разу, коли я медитувала – ідея сама прийшла до мене. Я створила команду однодумців. Ми стали займатись знайомствами людей. Побачення проходять в кращих ресторанах Києва.

Якщо чесно, сам до подібних заходів відношусь не серйозно, розкажи про цікаві історії, які відбувалися за час проєкту

Одного разу до мене звернулася дівчина, яка проводила тренінги для жінок: “прокачати жіночність”. Вона хотіла своїх клієнток відправляти до мене на практику. Ми домовились, я їй скидку, вона – рекламу.

Одного разу прийшла на побачення саме ця тренерка і познайомилася з молодим хлопцем програмістом. Нещодавно у них народилася дитина.

Пам’ятаю, був хлопець, який купив абонемент на 5 заходів і після першого дня познайомився з дівчиною і невдовзі одружився. Цікаво, що відразу заплатив багато за кілька днів, а познайомився відразу.Таких історій за весь час дуже, дуже багато.

Що цікаво, що більшість учасників відноситься до цього як до гри, розваги. Метою їх відвідування є гарно провести час, і, як не дивно, вони швидко знайомляться і знаходять собі пару. Часто трапляється навпаки. Знайомство це комунікація, часто буває, що люди потім стають товаришувати, спілкуватися, відвідувати різні заходи і там знайомляться і змінюють своє життя. “Живі” знайомства людину розширяють в плані життя, тобто це не завжди може бути кохання.

Спілкувався Євген Ткаченко

ps Щодо мене, то на сам захід я запізнився і прийшов на закінчення, коли всі вже розходились. Люди налаштовані оптимістично, з усіма хто був переспілкувався. На мою думку, в час коли все переходить в онлайн, люди стають асоціальні. Подібні заходи розвивають сукупність людських характеристик та якостей, які можуть знадобитись в різних сферах життєдіяльності. Тому дівчатам організаторам зичу успіхів та вдячних сердець.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На дороги Києва повертається мотопатруль
Арку Дружби народів в Києві декомунізували
Love story: Олександр та Тетяна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *