• 17.05.2022 17:19

Процес інтеграції України до ЄС запущений, МЗС займається «пробиванням» необхідних рішень ㅡ Кулеба

Пн, 21 Березня в 0:27

Процес інтеграції України до Європейського Союзу вже запущений. Вся система влади і президент Володимир Зеленський інтенсивно працюють над набуттям Україною повноправного членства. Наразі МЗС займається «пробиванням» необхідних політичних рішень, відкриттям усіх необхідних дверей в різних країнах ЄС, які ще мають якийсь там скепсис.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Він розповів, що останні два дні провів «на телефоні», обговорюючи з міжнародними колегами про підтримку обороноздатності України та санкції. Кулеба анонсував, що вже наступного тижня очікуються нові санкційні обмеження для рф.

«Зараз ми хочемо проштовхнути речі, які на думку України є важливими. Вчора я займався такою WhatsApp-дипломатією, розсилав колегам, від яких залежать конкретні рішення, перелік санкцій, які потрібні України», ㅡ розповів міністр.

Кулеба зазначив, що зараз окремим напрямом роботи є «виштовхування» міжнародних компаній з росії, «які самі досі не зрозуміли, що їм потрібно піти». Це і виробники харчових продуктів, і компанії, без яких рф не зможе робити свої ракети.

«Деякі на нас ображаються, що ми чинимо на них занадто великий тиск. Але зараз не час ображатися, зараз час робити вибір: чи ти на стороні добра з Україною, чи на зла», ㅡ сказав Кулеба.

Громадське

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

​​​Як концентруватись на роботі під час війни?
У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинув екс-нардеп Жванія
У Росії призовники палять військкомати, щоб не йти воювати в Україну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *