• 17.05.2022 17:49

Діти війни: народжені у бомбосховищі

Ср, 20 Квітня в 14:20

З 24 лютого у Ніжині на світ народилося 96 немовлят, серед них 3 двійні. Двадцятьом із них мами дали життя в укритті пологового будинку. Облаштувати підвал вийшло в максимально короткий термін: тут встановили ліжка, дитячі кювети, поставили стільці. Обладнали 2 пологові зали, куди перенесли все необхідне для пологів. Тендітні лікарі під обстрілами спускали у бомбосховище породіль на своїх плечах, адже ліфтом не користувалися у цілях безпеки. Лікарі затримувалися на роботі, перші тижні ночували у лікарні поруч із породіллями та немовлятами, надаючи не лише медичну, а і психологічну допомогу.
Ніжинський пологовий будинок приймав жінок з усієї області, адже деякі з них не могли потрапити до свого лікаря у Чернігів чи інші населені пункти. Був навіть випадок, коли жінка народила на блок посту у Вертіївці. Але дякуючи Богу та злагодженій роботі медиків, усі дітки народились здорові, а стан породіль задовільний.
Дякую за Вашу важку роботу, всупереч всім складнощам, ви впорались! Роботи у вас не бракувало, були такі ночі, коли під обстрілами на світ з’являлось 5 немовлят.
Ви справжні герої! Дякую кожному з Вас! 🙏

Олександр Кодола

Схожі записи

Ситуація з пальним в Україні та Ніжині зокрема
Важлива інформація для Ніжинців з приводу державної гуманітарної допомоги
На війні загинув колишній ніжинський студент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *