• 17.05.2022 16:28

Щоб радіти сонцю і весні: комунальники Ніжина впорядковують клумби

Пт, 29 Квітня в 13:59

Здається, тільки вчора надворі стояла пізня осінь. Ніжинські комунальники поступово готували до зими техніку, завозили піщано-соляну суміш для посипання тротуарів і доріг, квітникарі та озеленювачі виконували останні осінні роботи у парках і скверах. 

Ми з фахівцем з ландшафтного дизайну комунального  підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Наталею Довгаль шкодували, що дівчата з її бригади розходяться аж до весни. А  це майже півроку. Скільки ж всього може статися за даний час!  

І сталося. На превеликий жаль. Ось вже два місяці наш мужній народ протистоїть російським загарбникам. Але на багатостраждальну українську землю – попри біль і сум – прийшла весна. Поступово оживає природа, розцвітають дерева, кущі та квіти. Життя триває!

Ми зустрілися з Наталею Довгаль у розарію на вул. Станіслава Прощенка (колишня Московська). Наразі у бригади, якою вона керує, чимало роботи: дівчата розкрили після зими троянди, зробили весняну обрізку квітів,  розпушують ґрунт на клумбах, прополюють. Тут вже гарненько.  

А яка краса очікує на ніжинців, коли троянди зацвітуть! Чекати залишилося недовго. Поки що милують око перші тюльпани, нарциси.  А ще – розкішна алича біля розарію. Вона вкрилася білим цвітом, мов наречена.

Бригада Н. Довгаль щодня змінює локації. Вже посіяли чорнобривці у сквері Чорнобильців, на «кругу» біля танку. На громадських клумбах роблять обрізку багаторічників, пересаджують квіти, сіють газонну траву, однорічники, прополюють квітники.

«Нас часто запитують, чи будуть впорядковані клумби перед пам’ятним знаком Героям Небесної Сотні. Звісно, будуть. Поки що там дуже волого. Чи будемо розвішувати на центральних вулицях квіти у горщиках? У планах є. Залежно від обставин. Квіти нині дуже дорогі. Але обіцяю: ми зробимо все, що від нас залежить, щоб ніжинці хоч на якийсь час забули про війну і раділи сонцю, весні та гарній погоді», — зауважила фахівець.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора  

Схожі записи

Ситуація з пальним в Україні та Ніжині зокрема
Важлива інформація для Ніжинців з приводу державної гуманітарної допомоги
На війні загинув колишній ніжинський студент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *