• 17.05.2022 17:59

Гурт «Кредо» скоро в Ніжині

Чт, 5 Травня в 16:16

Вже в неділю в Ніжин приїздить молодий гурт «Кредо». Виступ відбудеться 8 травня о 12:00, біля корпусу медичного коледжу, що на Гоголівській. Сьогодні дізнаємось більш детальніше про молодих виконавців. Для цього ми поспілкувались з учасниками гурту «Кредо»:
«Колектив із назвою “Кредо” з’явився у лютому 2015-го року коли декілька молодих людей шукали можливості для реалізації свого творчого потенціалу. Так Володимир Кратко і Андрій Петренко потрапили під керівництво Лук’яненка Олександра Андрійовича.

Назва “Кредо” з’явилась майже перед першим виходом на сцену Носівського будинку культури. Дебютний виступ і перші акорди “Кредо” прозвучали на сцені 26-го червня на День Молоді. 

Ударником та художнім керівником став Олександр Андрійович Лук’яненко.

Соло-гітаристом – Андрій Петренко. 

Ритм гітаристом гурту – Володимир Кратко (згодом перекваліфікувався і вже декілька років є бас гітаристом гурту). 

Склад гурту переживав за свій час декілька змін, поки не прийшов до нинішньої міцної та вмотивованої команди. Ми давно вже називаємось однією сім’єю, яка завжди приходить на допомогу один одному.

Хотілось відмітити наших екс-учасників, які зробили великий внесок в розвиток гурту. Музикантами першого складу були: 

Анатолій Штанько (бас гітара);

Аліна Петренко (клавіші); 

Максим Жигун (вокал);

Анна Куциба (вокал);

Олександ Ігнатов (ударні);

Микола Лазаренко (вокал);

Алла Боженко (вокал).

Також в гурту є надійна підтримка із сесійних музикантів та людей які допомогають нам на концертах.

Богдан Бойко грає на гітарі та трубі, Віталій Ліпаєв теж гітарист і моральна підтримка гурту, і звісно Євгеній Шелест який був у нас в ролі звукорежисера а потім став незамінним ведучим наших виступів. Він пише сценарії до концертів, вигадує жарти та, маючи за спиною багато прослуханого музичного матеріалу різних жанрів, дає дуже гарні поради для формування звуку та пошуків репертуару.

Майже відразу після першого виступу до нас приєдналась Ганна Криволап, яка з того часу залишається незмінною вокалісткою гурту. 

“Кредо” давав концерти і на сцені РБК, і на міській площі, під час святкувань Днів міста, грав на новорічних святах, на байкерському моторфесті в Кобижчі, на фестивалі “Самоцвіти” у Львові, також грали у багатьох селах нашого району.

Виступи ВІА стали бажаними для молоді і носівчани завжди чекають концерти з нетерпінням.

Коли Аліна Петренко вийшла заміж і стала мамою – на її місце до ВІА запросили Ірину Гринь, викладача Носівської школи мистецтв. Ірина, крім гри на синтезаторі майстерно грає на бандурі. 

Музична палітра ансамблю стала ще самобутнішою та багатшою.

Згодом до гурту приєдналась талановита Анастасія Гузь, з сильним та професійним вокалом і вперше заспівала разом з гуртом на день міста Носівки у 2021-му році. 

Так і з’явився сталий склад гурту.

Володимир Кратко замінив другу гітару в колективі на бас, і майстерно оволодів всіма техніками гри на цьому музичному інструменті. Лук’яненко Олександр Андрійович допомагає всім розібратись в тонкощах музичної грамоти та майстерно грає на ударних. Петренко Андрій став єдиною гітарою в колективі, але це ніколи не заважало йому грати складні гітарні партії і відриватись на сцені на кожному концерті. Своїми жартами він не дає засумувати гурту на репетиціях, і викладається на концертах по повній.

Ірина Гринь – душа колективу, яка дала можливість виконувати ліричні пісні під бандуру, тим самим окутуючи глядачів в теплі обійми своєї майсерної гри. А також вона встигає вчити  та виконувати складні та мелодійні партії на клавішах. 

Ганна Криволап – не тільки так щиро і ніжно виконує лірику, а ще й може підкинути вуглів у полум’я на швидких та рок-н-рольних піснях. Вона займається оголошеннями, повідомленнями і висвітлюванням життя гурту протягом його існування. Людина яка сповнена енергії, сил, нових ідей та жаги до розвитку.»

Спілкувався Євген Ткаченко

Схожі записи

Ситуація з пальним в Україні та Ніжині зокрема
Важлива інформація для Ніжинців з приводу державної гуманітарної допомоги
На війні загинув колишній ніжинський студент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *